Gündem

AK Gençlik Nevşehir’i gezdi

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Ak Parti Gençlik Kolları İl Yönetim Kurulu Üyeleri Lise Teşkilatlarıyla Nevşehir’in tarihi turistik yerlerini gezdiler.  Gençlik Kolları İl Başkanı Müjdat Yurtseven seçim öncesi gençlerin moral motivasyonlarını artırmak için bu organizasyonu yaptıklarını söyledi.
 
YURTSEVEN’E TEŞEKKÜR
Yaptığı sosyal organizasyonlarla sıkça adından söz ettiren Ak Parti Gençlik Kolları il Yönetim Kurulu Üyeleri 7 Haziran’da yapılacak genel seçimlere daha iyi hazırlanmak için sosyal etkinliklerine bir yenisini daha ekledi. Gençlik Kolları İl Yönetim Kurulu Üyeleri ile Lise Teşkilatları tarafından oluşan bir grup Nevşehir Ürgüp-Göreme’yi gezerek moral tazelediler. Rehber eşliğinde yapılan gezide Nevşehir’in tarihi turistik yerlerini görme fırsatı bulan Ak Gençlik bu geziyi tertip eden ve maddi manevi destek veren Gençlik Kolları İl Başkanı Müjdat Yurtseven’e teşekkür ettiler.
 
ETKİNLİKLERİMİZ DEVAM EDECEK
Gezi sonrası bir açıklama yapan Gençlik Kolları İl Başkanı Müjdat Yurtseven seçim öncesi gençlerin moral motivasyonlarını artırmak için bu organizasyonu yaptıklarını söyledi. Daha önce Ak Gençlik’in Keskin Taş Mektep, Ankara Kocatepe Camii sabah namazı, TBMM ziyareti gibi daha sayamadığımız birçok etkinlik yapıyoruz. Yaklaşan  7 Haziran genel seçim çalışmalarına başlamadan da gençlerimizin moral ve motivasyonunu yüksek tutmak için çok istedikleri Nevşehir gezisini tertip ettik. Sosyal etkinliklerimize ara vermeden devam edeceğiz. Çünkü Kırıkkale Ak Gençlik her şeyin en iyisine layıktır’ dedi.
 

Reklam oluşturulma zamanı: 22 Şubat 2024 13:59 - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

Haber71.Net Editör

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
Reklam oluşturulma zamanı: 22 Şubat 2024 13:59 - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri
Başa dön tuşu