Ekonomi

Akdoğan KTSO’a adaylığını açıkladı

7 Nisan’da yapılacak olan Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Başkanlığına aday olduğunu açıklayan Kırıkkale eski Belediye Başkanı ve KTSO eski Başkanı Cemalettin Akdoğan, iki grup halinde seçime gireceklerini ve beyaz liste ile seçmenin karşısına çıkacağını söyledi.

7 NİSAN’DA SEÇİM VAR
Bey Konaklarında basın mensupları ile bir araya gelen Başkan adayı Cemalettin Akdoğan, 7 Nisan’da Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı seçiminin yapılacağını söyleyerek, “KTSO Kırıkkale’nin en önemli Sivil Toplum örgütlerinden birisidir. Bizim 9 yıllık bir geçmişimiz var. 9 yıllık geçmişimizdeki faaliyetlerimizin birçoğunu biliyorsunuz. Kırıkkale tarihinde hemen hemen her 15 günde bir büyükelçiler bizleri ziyaret ediyordu. Kazakistan, Azerbaycan, Özbekistan, Hırvatistan gibi büyükelçiler ilimizi ziyaret ettiler. Tüccarımızı ve tacirimizi büyükelçiler ile buluşturarak karşılıklı iş görüşmeleri sağlamıştık”

İKİNCİ KUŞAĞIN ELİNDEYİZ
Kırıkkale’de ki işadamlarımızın ikinci kuşağın elinde olduğunu dile getiren Başkan adayı Akdoğan, “İkinci kuşak dünya ile entegre olmuş, dünyayı tanıyor. Dünya’da neler oluyor, neler bitiyor, dünyada ne tür ticaretler yapılabilir hepsinin farkındalar. Biz yeniden yarım bıraktığımız noktada Dünya’nın ticaretle uğraşan ülkelerinin bir çoğunu ilimize davet etmek ve müteşebbislerimizi o ülkelere götürmek suretiyle Kırıkkale ekonomisine aynı zamanda kendi ekonomilerine katkıda bulundurmak için bir gayret sarfedeceğim” dedi.

Etiketler
Daha Fazlasını Göster

Benzer Haberler

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Başa dön tuşu
Kapalı