Eğitim

ASLAN FİLİSTİNLİ ÖĞRENCİLERİ MAKAMINDA AĞIRLADI

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Kırıkkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ersan Aslan, Üniversitede öğrenim gören Filistinli öğrencileri makamında ağırladı.

HABER: YELİZ ERDEM

TEŞEKKÜR ETTİLER

Ziyarete Genel Sekreter Dr. Öğr. Üyesi Şevket Evci, Dış İlişkiler Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Zeynep Başer, Sosyal Bilimler Enstitüsü öğrencileri Naim Ebu Neim, Maysoun K. S. Bashir, Saddam İ. A. Bzour, Fen Bilimleri Enstitüsü öğrencisi Yosra A. S. Mate ve İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi öğrencisi Hala JamalKhalil katıldı.Öğrencilerle sohbet eden Rektör Aslan, İsrail’in Gazze’ye yaptığı insan haklarına ve uluslararası hukuka aykırı saldırılar neticesinde meydana gelen can kayıplarından duyduğu üzüntüyü belirterek yaralılara acil şifalar, ölenlere Allah’tan rahmet diledi. Rektör Aslan, abluka altına alınan, yaşlı- çocuk ayırt edilmeden sürekli saldırı altında olan Gazze’de yakınlarını kaybeden, ailelerinden haber alamayan öğrencilere, Üniversite yönetimi olarak her zaman yanlarında olduklarını ifade etti. Geçmişte ve günümüzde Filistin’de kendilerinin ve yakınlarının yaşadıkları olayları Rektör Aslan’a anlatan Filistinli öğrenciler, samimi duygu ve düşünceleri ile destekleri nedeniyle teşekkür ettiler.

  • - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

Haber71.Net Editör

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
Başa dön tuşu