KırıkkaleManşet

Aslaner veda etti

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Müşterek Kararnamesi ile Amasya’nın Suluova İlçesi Kaymakamlığına atanan Vali Yardımcısı Abdullah Aslaner veda mesajı yayımlayarak helallik istedi.

 

3,5 YIL GÖREV YAPTI

Müşterek Kararname ile ataması çıkan Vali Yardımcısı Abdullah Aslaner veda mesajı yayımlardı. Aslaner yaptığı yazılı mesajında, “Bilindiği üzere 1 Aralık 2016 tarihli Müşterek Kararname ile Amasya İlinin Suluova İlçesi Kaymakamlığına atanmış bulunuyorum. 16 Ocak 2017 Pazartesi günü yeni görev yerime gitmek üzere Kırıkkale’den ayrıldım. 24 Eylül 2013 tarihinden beri Vali Yardımcısı olarak Kırıkkale’ye ve Kırıkkalelilere hizmet etmekteyim. Yaklaşık üç buçuk yıllık süre içerisinde görevimi Anayasamız başta olmak üzere mevzuatın bana verdiği yetkiler çerçevesinde hakkıyla yapma gayreti içerisinde oldum” ifadelerini kullandı.

 

ŞÜKÜRLER OLSUN

Görev yaptığım süre içerisinde Kırıkkale’nin ekmeğini yedim, suyunu içtim; Kırıkkalelilerin dostluk ve iyiliğini gördüm. Ben de, Kırıkkaleliler ile sevindim, onlarla üzüldüm, Kırıkkale’ye ve Kırıkkalelilere yakışmayacak hiç bir tutum ve davranış içerisinde bulunmadım. Bu duygu ve düşünceler içerisinde herkese hakkımı helal ediyor, herkesten de helallik istiyorum. Kırıkkale’de görev yapma ve Kırıkkalelilere hizmet etme imkânını veren Allah’ıma şükrediyor, herkese arz-ı veda ediyorum” dedi.

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x