Yaşam

Bağımlılıkla mücadele devam ediyor

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Bağımlılıkla Mücadele İl Koordinasyon Kurulu Vali Haktankaçmaz Başkanlığında Toplandı. Toplantıda bağımlılıkla mücadele çalışmalarının ara vermeden devam edilmesi kararlaştırıldı.

HAYAT BOŞLUK KABUL ETMEZ

Bağımlılıkla Mücadele İl Koordinasyon Kurulu toplantısı Kırıkkale Valisi Dr. M. İlker Haktankaçmaz başkanlığında yapıldı. Valilik Makamı Toplantı Salonu’nda gerçekleşen toplantıya, Vali Haktankaçmaz’ın yanı sıra Bağımlılıkla Mücadele İl Koordinasyon Kurulu üyeleri katıldı. Toplantıda İl Sağlık Müdür Vekili Dr. Adem Yeni tarafından Bağımlılıkla Mücadele kapsamında ilimizde 04.12.2014 tarihinde başlatılan “Hayat Boşluk Kabul Etmez” Projesi çerçevesinde bugüne kadar yapılan çalışmalar hakkında bir sunum yapıldı.

SUNUM YAPILDI

Sunumun ardından açıklamalarda bulunan Vali Haktankaçmaz, kurumlarımızın bu projeye verdikleri destekten dolayı teşekkür ederek, bağımlılıkla mücadelede verilen kararlılığı dile getirdi. Toplantı İl Müftülüğü ve Tarım ve Orman İl Müdürlüğünün bağımlılıkla mücadele konusunda yaptıkları çalışmalar hakkındaki sunumun ardından sona erdi.

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Abone Ol
Bildir

guest

Captcha Plus loading...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Bu habere yorum yapmak için yorum alanına geçinizx