Ahmet Önal | Kırıkkale Belediye Başkanı - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri
Gündem

Başkan Geyik: “Cumhurbaşkanımız ve Kabineye İnancımız Tamdır”

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Hafta sonu açıklanan yeni kabine, iş dünyasında memnuniyetle karşılandı. Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği (ASKON) Kırıkkale Şube Başkanı Savaş Geyik, “Yeni kabinenin Türkiye Yüzyılı vizyonunu hayata geçireceğinden şüphemiz yok” değerlendirmesinde bulundu.

HABER: YELİZ ERDEM

ASKON Kırıkkale Şube Başkanı Savaş Geyik, yeni bakanlar kurulu kabinesini değerlendirdi. Ülkemizin önemli bir seçim sürecini büyük bir katılımla geride bıraktığını belirten Geyik “Türk Halkı bu seçimde tercihini istikrardan, güvenden ve tecrübeden yana kullanarak Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı yeniden seçti. Bununla birlikte Cumhurbaşkanımız tarafından açıklanan Cumhurbaşkanlığı Kabinesi’nin ülkemize, milletimize ve iş dünyamıza hayırlı olmasını diliyorum. ASKON olarak, bugüne kadar olduğu gibi bakanlarımızla pozitif gündem odaklı bir işbirliği içerisinde ülkemiz ve Kırıkkale’miz için çalışmaya devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Yeni bir icraat döneminin başladığını hatırlatan Geyik “Kaybedecek vaktimizin hiç olmadığı gerçeğinden hareketle; Cumhurbaşkanlığı Kabinesi’nin önceliğinin ekonomi ve üretim hayatımızdaki sorunların çözümü olması gerektiğine inanıyorum.  Gündemimiz üretim, istihdam, yatırım olmalı. Özellikle ilimizin bizimde desteklerimizle ihracat hacminin yükselmesi için rasyonel yeni projeler hayata geçirilmelidir.” dedi. Geyik, özellikle iş dünyasını doğrudan ilgilendiren ekonomi, sanayi ve ticaret bakanlıklarında tecrübeli ve konuya hâkim isimlerin olması, ekonomide ve ticarette istikrarlı programların uygulanacağının en somut göstergesi olduğunu belirtti.

Başkan Geyik: “Cumhurbaşkanımız ve Kabineye İnancımız Tamdır” - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

Haber71.Net Editör

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
Başa dön tuşu