Keskin

Belediye çalışıyor Keskin güzelleşiyor

TOKİ ikinci etap yol bağlantı çalışması tamamlanıyor

Kırıkkale’nin en büyük ilçelerinden birisi olan Keskin, Belediye’nin yaptığı çalışmalarla daha güzel bir görünüm kazanmaya devam ediyor. Bir yandan ağaçlandırma ve çiçeklendirme çalışmaları yapılan ilçede altyapı ve üst yapı çalışmaları da devam ediyor. TOKİ ikinci etap yol bağlantı çalışmalarının devam ettiğini söyleyen Başkan Dede Yıldırım, TOKİ üçüncü etap için girişimlerinin devam ettiğini söyledi.

TOKİ BAĞLANTI YOLU YAPILIYOR

Keskin Belediyesi köklü bir tarihe sahip olan ilçenin daha güzel bir hale gelmesi için hummalı bir çalışma gerçekleştiriyor. İlçede kısa bir sürede tamamlanarak hizmete sunulan İkinci etap TOKİ konutlarının yol sorunu çözüme kavuşuyor. Bu konuda çalışma başlatan Keskin Belediyesi, TOKİ ikinci etap yol bağlantı çalışmalarını sürdürüyor. Çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Dede Yıldırım, yol bağlantı çalışmasının kısa zamanda tamamlanacağını söyledi. Diğer taraftan Başkan Yıldırım üçüncü etap TOKİ konutları konusunda da çalışmaları olduğunu kaydetti. Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu ile yaptıkları görüşme sonrasında doğalgaz sözü alındığını hatırlatan Başkan Yıldırım, Çalışmaların başlamasını beklediklerini vurguladı.

YOL YAPIM VE BAKIM ÇALIŞMALARI

Altyapı ve üst yapı çalışmalarını sürdüren Keskin Belediyesi, yaptığı çalışmalarla ilçenin daha yaşanılabilir hale gelmesini sağlıyor. İlçede girilmedik cadde ve sokak bırakmadıklarına vurgu yapan Belediye Başkanı Dede yıldırım “Yaz aynı çalışmalarımız açısından verimli geçiriyoruz. Belediye hizmetlerinin gitmediği sokak bırakmıyoruz. Belediye Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz yoğun bir çalışma dönemi geçiriyor. Uzun yıllar bakım ve onarım yapılmayan ve ihmal edilen Yeni Mahalle yol bakım onarım çalışmalarını tamamladık. Emeği geçen arkadaşlara çok teşekkür ediyorum” ifadesini kullandı.

Daha Fazlasını Göster

Benzer Haberler

1
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
misafir Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
misafir
Ziyaretçi
misafir

Çok güzelleşmiş 🙂

Başa dön tuşu
Kapalı