ManşetSpor

Birde Kırıkkaleliler Dernek Başkanı Olacaksın

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

TARAFTAR ABDULLAH POLAT’A ATEŞ PÜSKÜRDÜ
TM Kırıkkalespor’un taraftar gruplarından DALTONLAR sosyal medya hesaplarından yaptıkları açıklamada Avukat Abdullah Polat’a ateş püskürdü.

İŞTE O AÇIKLAMA l
BİRDE KIRIKKALELİLER DERNEK BAŞKANI OLACAKSIN! (Abdullah Polat)
Kırıkkalespor’a taraftar olarak kamuoyundan destek beklerken kayyum öncesi Metin Karakuş yönetimi kendisini savunmak adına Avukat Abdullah Polat ile sözleşme imzalamış. Polat, 40 bin lira civarında para alacak.

ABDULLAH POLAT’A TEPKİ BÜYÜYOR
Kırıkkale İli ve İlçeleri Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin Başkanlığı yapan Polat’a gözünü Kırıkkalespor’a dikmiş. Sen Kırıkkaleliler yardımlaşmanın başkanı olacaksın kendine çalışacaksın.
KIRIKKALESPOR İÇİN BEDELSİZ HİZMET VERECEK BİR ÇOK AVUKAT VAR !
Kırıkkalespor için bedelsiz hukuk mücadelesi verecek onlarca isim varken Kırıkkalespor üzerinden bedel ödemek talihsizliktir. Taraftarlar takkma destek verebilmek için karşılaşmalara bilet alarak destek verirken Avukat Abdullah Polat takım üzerinden para kazanacak.
Abdullah Polat, biran önce Takım avukatlığından el çektirilmesi bu konuda gerekli hukuki mücadele başlatılmasını taraftar olarak arzulamaktayız…
Daltonlar bu açıklamanın ardından olayın takipçisi olduklarını haber merkezimize ilettiler…

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x