Manşet

Çakıcı “Karı gibi laf atacağına Seni Bayıltırım

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Temelli’ye çok kızdı!
Keskin T Tipi Cezaevinde kalmakta olan ünlü kabadayı Alattin Çakıcı, HDP eş genel başkanı Sezai Temelli’ye yönelik çok sert ifadeler içeren bir açıklamada bulundu.

AÇIKLAMA YAPTI
Bahçeli’nin önceki gün yaptığı açıklamaları eleştiren Temelli’ye tepki gösteren Çakıcı, sert ifadeler içeren açıklamasında şunları söyledi: “Kamuoyuna saygılarımla… HDP eş başkanı Sezai Temelli denen şerefsiz devlet düşmanı bu toprakların ekmeğini yiyen batının ve ABD’nin köpeği sen kimsin? Devlet Bahçeli’yi ağzına alacak adam mısın? Bak beni dinle. Ben bu ülkede çok adam bayılttım. Seni de bayıltırım. 16 yıldır F tiplerinde yatıyorum. Her yattığım hapishanede senin gibi vatan hainleri olan ve savunuculuğunu yaptığın teröristlerin hiç sesi çıkmıyordu ve Türkiye’de değişik illerdeki yattığım cezaevlerinde HDP’li milletvekilleri bu teröristleri ziyaret ettiği zaman neden karı gibi susuyorlardı. Bilir misin? Şu anda Selahattin Demirtaş’ın yattığı cezaevinde 250 vatan haininin sesi soluğu çıkmıyordu. Tek başıma yatıyordum orda.

ÇOK SERT İFADELER
Dinle beni Dürzü… Sen kaşındın. Vatan haini it… Bir de senin gibi ulusal basında teröristlere hizmet edenlere buradan sesleniyorum. Vatana ihanet eden Can Dündar gibi bayılmak mı istiyorlar Sezai Temelli efendi. Suç dosyama bak, bebek katili değilim, silah kaçakçısı değilim, savunuculuğunu yaptığın vatan hainleri gibi eroin kaçakçısı değilim, şerefsiz. Karı gibi laf atacağına bak hastaneye gidiyorum, bazen mahkemeye. Yiğitlerini gönder de silahla karşılasınlar beni. Evet kriminal suçluyum ama vatan haini değilim. Senin savunduğun devlet düşmanları gibi herhangi bir ülkeye ömrümde köpeklik yapmadım. Şimdi sen düşün ve Oda Tv ve Cumhuriyet Gazetesini yönetenler düşünsün. Kamuoyuna saygılarımla arz ederim.”

UYARIDA BULUNDU
NOT: “Edirne’de yatan Selahattin Demirtaş’a sor istersen. Yeterki isteyim. Yattığı cezaevinde isteyim koridorlara çıkamaz. Akıllı ol. Sezai Temelli denen dürzü. Türkiye hapishanelerinde senin savundukların vatan hainlerinin yattığım hiçbir cezaevinde sesi çıkmıyordu. Adamsan şimdi cevap ver. Al önüne bir ölçü koydum. Bir daha Allah şahidim olsun sen ama sen Devlet Bahçeli’ye bir kelime konuşursan seni bayıltırım ve bu Türkiye’nin her yerinde yurt dışına gittiğin zaman da seni mutlaka üç beş kişi karşılar. Niye kaşındın? Zangoç kılıklı boz eşşek… Biraz akıllı adam olsan. Mutlaka benim geçmişimi biliyorsan ağır konuşacağımı da bilmen gerekliydi. Demek ki çok şerefsizsin ki bile bile hakaret edilmeyi kabul etmiş ahlaksız sakallı boz ayı. Kamuoyuna saygılarımla arz ederim.

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Abone Ol
Bildir

guest

Captcha Plus loading...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Bu habere yorum yapmak için yorum alanına geçinizx