ÇelebiSağlık

ÇELEBİ’DE DAHA KALİTELİ SAĞLIK HİZMETİ VERİLECEK

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Çelebi Belediye Başkanı Yaşar Erdemir ilçesini ziyaret eden AK Parti İl Başkanı Engin Pehlivanlı, Merkez İlçe Başkanı Turgay Sarıaydın, İl ve Merkez İlçe Yönetim Kurulu Üyelerine yapımı devam eden toplum sağlık merkezini gezdirdi.

HABER: YAKUP ÖZCAN

 

12 MİLYON 443 BİN TL’YE TAMAMLANACAK

Gezinin ardından İl Başkanı Engin Pehlivanlı, ilçenin sağlık durumu ve yapılan çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulundu. Başkan Erdemir, 2 bin 933 metrekare arsa alana sahip tesisin yakın zamanda teslim edilmesinin planlandığını açıkladı. 12 Milyon 443 Bin TL’ye tamamlanacak. 1200 metrekare kapalı alana sahip binanın içerisinde Toplum Sağlığı Merkezi, Aile Sağlığı Merkezi ve 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonunun bulunduğunu belirten Erdemir, tesisin tamamlanması ile birlikte vatandaşlara daha kaliteli sağlık hizmeti verileceğini ifade etti.

HER ŞEY ÇELEBİ’MİZ İÇİN

Çelebi Belediye Başkanı Yaşar Erdemir sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada “AK Parti İlçe ile belde başkanlarımızı misafir ederek, ilçemiz için gerçekleştirdiğimiz ve gerçekleştireceğimiz projeler hakkında istişarelerde bulunduk. Ayrıca İlçe Başkanları toplantısına ev sahipliği yaptık. AK Parti İl Başkanımız Engin Pehlivanlı, Merkez İlçe Başkanımız Turgay Sarıaydın, İl ve Merkez İlçe Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Ak Parti İlçe ile Belde Başkanlarımızın ilçemize nazik ziyaretleri ve ilçemize verdikleri destekler için teşekkür ederim. Her şey Çelebi’miz İçin” ifadelerini kullandı.

Haber71.Net Editör

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
Başa dön tuşu