2023 Milletvekilliği SeçimleriSiyaset

Çiftçi: Umudun Hakim Olduğu Bir Türkiye’ye Kavuşacağız

Gelecek Partisi Kadın Kolları Başkanı Av. Tuğba Çiftçi, 14 Mayıs’da millet ittifakının seçimi kazanacağını ve 15 Mayıs sabahı umudun hakim olduğu yeni bir Türkiye’ye uyanacaklarını söyledi.

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Gelecek Partisi Kadın Kolları Başkanı Av. Tuğba Çiftçi, 14 Mayıs’ta millet ittifakının seçimi kazanacağını ve 15 Mayıs sabahı umudun hakim olduğu yeni bir Türkiye’ye uyanacaklarını söyledi.

KÖY KÖY GEZİP OY İSTİYOR

14 Mayıs seçimlerinde Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu’na destek veren  Gelecek Partisi Kırıkkale’de, ittifakın bir paydaşı olarak seçim çalışmalarına aktif bir şekilde katılıyor. CHP Adayı Ahmet Önal’ın seçim çalışmalarında sürekli yer alan Kadın Kolları Başkanı Çiftçi, köy köy ilçe ilçe gezerek vatandaştan oy talep ediyor.

ADAY GİBİ ÇALIŞIYORUM

Ülke genelinde seçimlere CHP listelerinden  giren diğer ittifak üyelerinin il başkanları ile birlikte çalışmalarda en ön safta yer alan Çiftçi “14 Mayıs’ta  elde edilecek zaferle; umuda, adalete, zenginliğe, güçlü ve barış içinde yaşanacak bir Türkiye’ye kavuşacağız. Bu amaçla kendim aday gibi çalışıyorum. Ayrıca kadınların siyaset dahil her alanda olması için mücadelemizi sürdürmeye de devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

AK Parti Hacılar Belediye Başkan Adayı Osman Erdoğan

Haber71.Net Editör

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
AK Parti Hacılar Belediye Başkan Adayı Osman Erdoğan
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x