GündemManşet

Cihannüma Kırıkkale Buluşması

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Kırıkkale Valisi Dr. M. İlker Haktankaçmaz, Cihannüma Kırıkkale Buluşması toplantısına katıldı.

BÜYÜK İLGİ
Toplantıya Vali Haktankaçmaz’ın yanı sıra Adalet Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Selahaddin Menteş, Cumhuriyet Başsavcısı Kasım Tüten, İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Çetin, Cihannüma Derneği Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akça ve dernek üyeleri katıldı. Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başlayan programın açılış konuşması Cihannüma Derneği Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akça’nın konuşması ile devam etti.

BU TÜR ETKİNLİKLER ÖNEMLİ
Açılış konuşmasının ardından kürsüye davet edilen Vali Haktankaçmaz, salonda bulunan misafirleri selamlayarak başladığı konuşmasında; bu tür toplantıların farkındalığın artırılmasında çok önemli etken olduğunu vurguladı. Vali Haktankaçmaz konuşmasının devamında; karşı karşıya olduğumuz tehdit boyutunun nasıl olduğunu, nasıl bir tehdidin üstesinden gelindiğini ve önümüzde bizleri nelerin beklediğini görmemiz açısından bu tür toplantı ve etkinlikleri çok önemsediğini ifade etti.

YENİ TÜRKİYE YOLUNDA
Toplantı daha sonra Adalet Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Selahaddin Menteş’in “Yargıda Vesayet Sistemi ve Yeni Türkiye Yolunda Sivil Toplum Kuruluşlarına Düşen Görevler” konulu konuşmaları ile devam etti. Programın sonunda Müsteşar Yardımcısı Sayın Menteş tarafından Vali Haktankaçmaz’a Kur’an-ı Kerim hediye edildi.

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x