Siyaset

DEVA Partisi’nden Yerel Esnafa Destek

DEVA Partisi Kırıkkale İl Başkanlığı esnaf ve vatandaşlara maske dağıtarak alınan tedbirlere uymaları noktasında uyarıda bulundu.

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

DEVA Partisi Kırıkkale İl Başkanlığı esnaf ve vatandaşlara maske dağıtarak alınan tedbirlere uymaları noktasında uyarıda bulundu. Yerel esnafa destek amaçlı başlatılan kampanya çerçevesinde DEVA Partisi Kırıkkale İl Başkanı İsmail Oğuz Karakuş, “Düğününde, cenazende olan yerel esnafına, pandemi döneminde sahip çık Kırıkkale” dedi.

TEDBİRLERE UYALIM

DEVA Partisi Kırıkkale İl Başkanı İsmail Oğuz Karakuş ve yönetimi korona virüs tedbirleri kapsamında vatandaşların yoğun olarak kullandığı alanlar ile esnaflara maske dağıttı. Zafer Caddesi´nde DEVA Partisi yönetimi tarafından dağıtılan maskeler korona virüs pandemisine karşı alınan tedbirlere uymaları noktasında uyarılarda bulunuldu. Esnaf ve vatandaşlara maske dağıtan partililer, hijyen ve sosyal mesafe konusunda dikkatli olmalarını önerdi.

TEZ ZAMANDA HASTALIK BİTER

Çalışmaları değerlendiren DEVA Partisi Kırıkkale İl Başkanı İsmail Oğuz Karakuş, “Partililer Kırıkkale genelinde maske dağıtımı yaptı ve yapmaya da devam edecektir. İnşallah tez zamanda korona hastalığını bitirip normal hayata döneriz. Bu yüzden esnaf ve vatandaşlarımızın maske takmaları, hijyenlerine dikkat ederek, sosyal mesafe kurallarına uymaları noktasında destek bekliyoruz” dedi.

ALIŞVERİŞİNİ YERELDEN YAP

DEVA Partisi Kırıkkale İl Başkanlığı olarak söz verdikleri gibi Kırıkkale esnafının yanında olduklarını belirten Başkan Karakuş, “Pandemi sürecinde ağır ekonomik bunalımda olan yerel esnafı desteklemek ve farkındalık yaratmak adına Zafer Caddesi üzerinde maske dağıtımı ve broşür dağıtımı yaptık. Halkımızın özellikle yerel esnaftan alış veriş yapmalarını istedik” diye konuştu.

ESNAFLA YAN YANA OLACAĞIZ

‘Düğününde, cenazende yanında olan yerel esnafına sahip çık Kırıkkale´ diyen Başkan Karakuş, “DEVA Partisi Kırıkkale genelinde esnafın sorunlarına çözüm odaklı destekte bulunmaya devam ediyor. Pandemi sürecini en az zarar ile atlatmalarını sağlayacak öneriler ile esnafımızla yan yana olmaya devam edeceğimizi şimdiden belirtiriz” şeklinde konuştu.

Haber: Kenan Kuzucu

Reklam oluşturulma zamanı: 22 Şubat 2024 13:59 - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

Haber71.Net Editör

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Reklam oluşturulma zamanı: 22 Şubat 2024 13:59 - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x