Deva Partisi

Siyaset

Babacan’dan Dünyaya Çağrı

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, dünya liderlerine Filistin’deki insani krizi engelleme çağrısında bulundu. HABER MERKEZİ Deva Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, sosyal medya hesaplarından önce İngilizce, ardından Türkçe paylaştığı mesajda “Dünya liderlerini ve uluslararası toplumu bu insani krizi ve yaşanabilecek daha fazla vahşeti engellemeye çağırıyorum” dedi. Babacan’ın paylaştığı ifadeler şöyle; “Maalesef Gazze Şeridi’nden endişe verici haberler almaya devam ediyoruz. İsrail Ordusu, Gazze’nin kuzeyinde yaşayan Filistinlilere 24 saat içinde bölgenin güneyine geçmelerini dayatıyor. Gazze’nin kuzeyinde yaşayan 1.1 milyondan fazla nüfusun zorla yerinden edilerek bölgenin boşaltılması, göz ardı edilemeyecek ve apaçık bir insani felakettir. Bu vesileyle dünya liderlerini ve uluslararası toplumu…

Haberin Detayı
Siyaset

Birlik Beraberlik Mesajı Verdiler

Millet İttifakını oluşturan Cumhuriyet Halk Partisi, Demokrat Parti, Demokrasi ve Atılım Partisi, Saadet Partisi, Gelecek Partisi ve İYİ Parti İl Başkanları Zafer Partisini Ziyaret etti.

Haberin Detayı
Siyaset

CHP’den Sandık Güvenliği Eğitimi

Millet İttifakı bileşenleri Hukukçuların Eğitimi toplantısı gerçekleştirdi.

Haberin Detayı
2023 Milletvekilliği Seçimleri

Kardeşçe Yaşanır Bir Türkiye İstiyoruz

‘Millet İttifakı’nı oluşturan partilerin İl Başkanları bugün gazetemiz ve internet sitemizin imtiyaz sahibi Ragıp Cihat Mencet’i ziyaret ettiler. Ziyarette İl Başkanları “. Millet ittifakı olarak her platformda, her ortamda kardeşçe yaşanır bir Türkiye istiyoruz” dediler.

Haberin Detayı
Siyaset

Kılıçdaroğlu İç Anadolu’da: ‘Bozkıra bahar gelecek’ mi?

Millet İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu Kırşehir ve Kırıkkale’de miting yaptı. Yoğun katılımın olduğu iki şehirde de gündem ekonomik sorunlar ve talepler oldu. 14 Mayıs’taki tarihi seçime bir hafta kala Millet İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun mitingleri devam ediyor. Adaylık ilanının ardından yaklaşık 50 miting yapan Kılıçdaroğlu’nun Kırşehir ve Kırıkkale’deki mitinglerini izledik. AK Parti’nin güçlü olduğu, Millet İttifakı’nın ise vites yükselttiği kentlerdeki mitinglere katılım oldukça yüksekti. ‘ÖZÜ GÜLMEYENİN YÜZÜ GÜLER Mİ KURBAN OLDUĞUM’ 2018 seçimlerinde 2 milletvekili ile Meclis’te temsil edilen Kırşehir’de yaklaşık 170 bin kişi sandığa gitti. Cumhur İttifakı oyların yüzde 58,2’sini, Millet İttifakı ise yüzde 36,7’sini aldı. Kırşehir…

Haberin Detayı
Siyaset

Millet İttifakının Başkanları Buluştu

Millet ittifakının Kırıkkale'de il başkanı olarak görev yapan teşkilat başkanları bir araya gelerek Kırıkkale'de son bir haftadaki seçim stratejisini belirlediler.

Haberin Detayı
Siyaset

Millet İttifakı Kırıkkale’de Başarıya Ulaşacak

DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı Av. İdris Şahin, Kırıkkale’nin Keskin ilçesini ziyaret etti.

Haberin Detayı
Siyaset

Karakuş’tan Yapı Denetim Tepkisi!

Demokrasi ve Atılım Partisi Kırıkkale İl Başkanı İsmail Oğuz Karakuş, Samsun Bulvarı üzerinde yapımı devam eden bazı inşaat çalışmalarına tepki gösterdi.

Haberin Detayı
Siyaset

Ahmet Önal Millet İttifakı Partilerini Ziyaret Ettti

Cumhuriyet Halk Partisi Kırıkkale Milletvekili Adayı Ahmet Önal, Millet İttifakı partilerini ziyaret etti.

Haberin Detayı
Siyaset

DEVA İl Başkanı Karakuş Uyarıyor

DEVA Partisi İl Başkanı İsmail Oğuz Karakuş, bugün Ankara’da gerçekleşen AK Parti 7. Olağan Kongresi’ne Kırıkkale’den gidenlerle alakalı karantina çağrısı yaptı.

Haberin Detayı
Başa dön tuşu