Manşet

Drift Yapan Sürücüyü Emniyet Affetmedi

Kırıkkale’de kavşakta dakikalarca drift yapan sürücünün görüntüsü, Kent Güvenlik Yönetim Sistemi (KGYS) kameralarınca anbean kaydedildi.

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Kırıkkale’de kavşakta dakikalarca drift yapan sürücünün görüntüsü, Kent Güvenlik Yönetim Sistemi (KGYS) kameralarınca anbean kaydedildi.

Kırıkkale kent merkezindeki Kırgaz Kavşağı’nda hafif ticari bir aracın drift yaptığı tespit edildi. Sürücü, kavşakta dakikalarca drift yaparken KGYS kameralarına yakalandı.Görüntülerde, aracın defalarca kavşak etrafında döndüğü ve bu hareketin trafik güvenliğini tehlikeye düşürdüğü görüldü. Trafik güvenliğini tehlikeye atma gerekçesiyle sürücüye 64 bin 466 lira trafik idari para cezası kesildi.Kırıkkale Emniyet Müdürlüğü, trafik güvenliğini tehdit eden bu tür hareketlere karşı sıkı tedbirler almaya devam edeceğini belirtti. Sürücülere, trafikte kurallara uymaları ve diğer sürücülerin güvenliğini tehlikeye atmamaları konusunda uyarılarda bulunuldu.

  • - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x