Manşet

Eerji-Sa Bıktırdı

Kırıkkale’de son günlerde yaşanan elektrik kesintisine vatandaş isyan etti. Elektrik kesintisinin uzun sürmesine sosyal medyadan tepki yağdı.

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Kırıkkale’de son günlerde yaşanan elektrik kesintisine vatandaş isyan etti. Elektrik kesintisinin uzun sürmesine sosyal medyadan tepki yağdı.

ENERJİ-SA TERÖRÜ 

Uzun süren elektrik kesintisinden dolayı sosyal medyadan paylaşım yapan vatandaşlar, tepkilerini belirtti. Özellikle makine kullanan hastaların kesinti yüzünden zorlandıklarını dile getirdiler. Bazı vatandaşlar ise buzdolabındaki yiyeceklerin bozulmasından yakındılar. Sosyal medyada paylaşımda bulunan vatandaşlar; “Bu halkın mağduriyetini nasıl karşılayacaksınız? “Kırıkkale Güzeltepe Mahallesi elektrik kesintisi ne zaman giderilecek dolaplardaki ürünler bozuldu bu planlı bir kesinti ise yaz günü yaptığınız 8 saatlik kesintinin kaybını nasıl telafi etmeyi düşünüyorsunuz? Kırıkkale’de 13 saati aşkındır elektrik yok. Artık buzdolabındakiler bozulmaya başladı. Ne yapıyorsanız lütfen artık verin elektriği.” şikayetlerini dile getirdiler.

- Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x