Gündem

Emeklilerden STK’lara ziyaret

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

 

Türkiye Emekliler Derneği (TÜED) Kırıkkale Şube Başkanı Zekeriya Aytekin, yönetimi ile birlikte Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Varlı’yı, Ticaret Borsası Başkanı Harun Sümer’i, Türk Metal Sendikası Başkanı Mustafa Teke’yi ve İl Emniyet Müdürü Mahmut Çorumlu’yu ziyaret ettiler.

 

BÜNYESİNDE 14 BİN EMEKLİ BULUNUYOR

TÜED Başkanı Aytekin “Emeklilerimizin ve yaşlılarımızın sorunlarını yerel gündemde tutmak için toplumun deneyimli ve tecrübeleriyle akiller niteliğinde olan emeklilerimizi ve yaşlılarımızı temsilen ziyaretlerimiz il bürokrasini ve toplumun dinamizmini teşkil eden sivil toplum kuruluşlarını ziyaret etmeyi bir görev bilmekteyiz. İlimizin en büyük sivil toplum kuruluşu olarak görevimizin bilinci içerisinde 14 bin emekliyi bünyesinde üye olarak taşıyan Derneğimiz ayrıca üye olmayan emeklilerimizin hak ve menfaatlerini dile getirmeyi bir görev bilmektedir” dedi.

 

  • - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest
0 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x