GündemKırıkkaleManşetSiyaset

Eroini valizin içine saklamışlar

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Kırıkkale Kom yine bir başarıya imza attı. Ekipler yaptığı çalışmalar sonucunda trenle yolculuk yapan 2 şahsın valizinde 5 kilo 200 gram eroin maddesi elde geçirdi.
 
SABAH 5’TE OPERASYON
Kırıkkale Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü (KOM) görevlilerinin yapmış olduğu çalışmalar sonucunda, doğu illerinden batı illerine Kırıkkale güzergahı kullanılarak tren yolu ile uyuşturucu madde sevkiyatı yapılacağı bilgisi alınması üzerine dün sabah saat 05.00 sıralarında Doğu Ekspresi Trenine operasyon düzenlendi.
 
YASAL İŞLEM BAŞLADI
Balışeyh Tren İstasyonunda durmakta olan “Doğu Ekspresi” isimli trende KOM Şube Müdürlüğü görevlilerinizce yapılan kontrollerde yolcu koltuğunda yan yana oturan ve durumundan şüphelenilen N.K ve T.K isimli şahısların valizlerinde arama yapıldı. Yapılan aramalarda T.K isimli şahsa ait olan valizde oluşturulmuş gizli bölmelerde toplam 5 kilo 200 gram eroin maddesi elde geçirildi. Şahıslar hakkında TCK 188 (Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Ticareti Yapmak, Sağlamak) suçu kapsamında gerekli işlemleri ardından adli mercilere sevk edildi.
 

Haber71.Net Editör

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
Başa dön tuşu