ahmet varlı

 • Genel
  Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  TSO’DA 100. YIL KUTLAMASI

  Cumhuriyet’in 100. Yılı dolayısıyla Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odasında kutlama etkinliği düzenlendi. Haber: YELİZ ERDEM   Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları ve vatan için can veren tüm şehitler için Fatiha okunarak başlanan ve meclis üyeleri ile oda personelinin katıldığı kutlama programında konuşan Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Varlı, Türkiye Cumhuriyeti’nin kökleri tarihe uzanan yüz yıllık bir çınar olduğunu söyledi. Cumhuriyet’in ilanı ile kısa süre içinde, siyaset, kültür, eğitim, sanat ve bilim gibi birçok alanda büyük adımlar atıldığını ifade eden Varlı, ekonominin birinci öncelik haline getirildiğini, büyük bir sanayileşme ve kalkınma hamlesi başlatıldığını söyledi. “Cumhuriyetle birlikte elde ettiğimiz bu alanlardaki…

  Haberin Detayı
 • Siyaset
  CHP Adaylarından TSO’ya Ziyaret - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  CHP Adaylarından TSO’ya Ziyaret

  14 Mayıs tarihinde yapılacak seçimler kapsamında Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kırıkkale Milletvekili adayları, Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Varlı’yı ziyaret etti.

  Haberin Detayı
 • Manşet
  KTSO Ocak Ayı Meclis Toplantısını Yaptı - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  KTSO Ocak Ayı Meclis Toplantısını Yaptı

  Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası Şubat ayı meclis toplantısı Ömer Akçelik başkanlığından gerçekleştirildi. Toplantının açılışında depremde hayatını kaybeden vatandaşlar için saygı duruşunda bulunuldu. Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası’nın her ay gerçekleştirilen olağan meclis toplantısı Meclis Başkanı Ömer Akçelik Başkanlığında meclis toplantı salonunda gerçekleştirildi. Toplantının açılışında Kahramanmaraş ve Hatay’da yaşanan büyük depremlerde hayatını kaybeden vatandaşlar için saygı duruşunda bulunuldu. Kırıkkale TSO olarak deprem bölgesine yapılan  ve yapılacak olan yardımların anlatıldığı toplantıda TOBB tarafından başlatılan kalıcı konut seferberliği hakkında da meclis üyelerine bilgi verildi. Toplantıda ayrıca Yönetim Kurulu Faaliyetlerinin görüşülmesi, Ocak ayı mizan ve bütçe gelir gider izleme raporunun görüşülmesi, İhtiyatlar hesabının görüşülmesi,…

  Haberin Detayı
 • Manşet
  Yeni Dönemde Adayım - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Yeni Dönemde Adayım

  10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü münasebetiyle Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Varlı basın mensuplarıyla Ticaret Odasında bir araya geldi. Gazetecilerin gününü kutlayan Başkan Varlı, 11 ay sonra Ticaret ve Sanayi Odasının seçimlerinin olacağını kendisinin şimdiden aday olduğunu ifade etti.

  Haberin Detayı
 • Manşet
  Varlı Ardiyeciler İle Görüştü - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Varlı Ardiyeciler İle Görüştü

  Riskli alan ilan edilen ardiyeciler sitesi esnafları Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Varlı ile görüşerek mağduriyetlerinin giderilmesi noktasında yardım talebinde bulundular.

  Haberin Detayı
 • Yaşam
  KTSO’dan Ramazan Paketi - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  KTSO’dan Ramazan Paketi

  Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası tarafından korona virüs salgını nedeniyle ekonomik olarak zor günler geçiren ihtiyaç sahibi 800 aileye Ramazan ayı içinde gıda çeki dağıtımı yapıldı.

  Haberin Detayı
 • Ekonomi
  CHP’den Varlıya Davet - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  CHP’den Varlıya Davet

  CHP Tokat Milletvekili, Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu üyesi Kadim Durmaz, Kırıkkale Milletvekili Ahmet Önal, İl Başkanı Av. Onur Yüksel Bozdağ ve Merkez İlçe Başkanı Yüce Kızık Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret ederek Yönetim kurulu Başkanı Ahmet Varlı ve Genel Sekreter Ahmet Şerbetçioğlu ile bir süre sohbet ettiler.

  Haberin Detayı
 • Ekonomi
  Varlı Meclis Üyelerini Bilgilendirdi - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Varlı Meclis Üyelerini Bilgilendirdi

  Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası Şubat ayı Meclis toplantısı Ömer Akçelik başkanlığında gerçekleşti.

  Haberin Detayı
 • Ekonomi
  KTSO Üye Ziyaretlerine Devam Ediyor - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  KTSO Üye Ziyaretlerine Devam Ediyor

  Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası tarafından üye memnuniyetini artırmak, sorun ve talepleri yerinde öğrenmek ve üye ilişkilerini güçlendirmek adına yapılan ziyaretler devam ediyor.

  Haberin Detayı
 • Ekonomi
  Kaliteli Yapılar İçin Denetimler Artmalı - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Kaliteli Yapılar İçin Denetimler Artmalı

  İlimizde faaliyet gösteren Yapı Denetim Firmaları, birlikte hareket ederek ülkemizde yaşanan son depremler sonrasında gündemde olan yapı kalitesini artırmak ve bu bağlamda yapı denetimlerinde yaşanan ortak problemleri çözmek üzere kararlar almak amacıyla düzenlenen toplantıda bir araya geldiler.

  Haberin Detayı
Başa dön tuşu