emniyet müdürlüğü

 • Asayiş
  Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  TELEFON DOLANDIRICILARI YAKALANDI

  Kırıkkale’de kendilerini polis olarak tanıtan kişiler tarafından 5.000 $ nakit ile 60.000 ₺ değerindeki ziynet eşyaları dolandırıldı. HABER: YAKUP ÖZCAN Kırıkkale Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Dolandırıcılık Büro Amirliği ekipleri, 30 Ekim’de kendisini Polis olarak tanıtan şüphelilerin telefon aramasında; isimlerinin bir yasadışı terör örgütüne üyelik soruşturmasında geçtiği yalanına ikna olan ve 5.000 $ nakit ile 60.000 ₺ değerindeki ziynet eşyalarını ikametine gelen dolandırıcılara teslim eden telefon dolandırıcılığı olayının mağduru vatandaş polise giderek şikayetçi oldu. Yapılan incelemede şüphelilerin tespiti ve yakalanmasına yönelik başlatılan çalışmada kaçış güzergahları üzerindeki güvenlik kameraları ve KGYS görüntüleri incelendi ve şüpheli şahıslar Ankara’da yakalandı. Gözaltına alınarak Kırıkkale’ye getirilen şüphelilerin üzerinden…

  Haberin Detayı
 • Asayiş
  Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  143 ARAÇ TRAFİKTEN MEN EDİLDİ

  Kırıkkale’de bir haftada trafik kurallarına uymayan 143 araç trafikten men edildi. HABER: TAHİR ERDEM   ARAÇLAR DENETLENDİ Kırıkkale Emniyet Müdürlüğü Trafik Şubesi, bir hafta içinde trafik uygulamaları verilerini açıkladı. Buna göre Kırıkkale’de 8 bin 901 araç, 3 bin 9 ticari araç ve 2 bin 262 yük nakli yapan araç denetlendi. Yapılan çalışmalarda çevreye rahatsızlık verdiği gerekçesiyle işlem yapılan toplam 143 araç trafikten men edilmiştir. “Güvenli Trafik ve Güvenli Yolculuk için çalışmalarımız kararlılıkla devam edecektir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur” denildi.

  Haberin Detayı
 • Asayiş
  Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  KIRIKKALE’DE NARKOTİK OPERASYONU

  Kırıkkale Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şubesi ekiplerince yürütülen operasyonda 4 şüpheli gözaltına alındı. HABER: YELİZ ERDEM ŞÜPHELİ ŞAHISLAR TUTKLANDI Narkotik Suçlarla mücadele kapsamında Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde sokak satıcılarının deşifre edilmesine yönelik yürütülen operasyonda 4 şüpheli yakalanarak gözaltına alındı. 3 farklı adreste yapılan aramada muhtelif cins ve miktarlarda uyuşturucu, 1 adet hassas terazi, 1 adet uyuşturucu içme aparatı pipe, 1 adet uyuşturucu içme aparatı bong ele geçirildi. İşlemlerinin akabinde adli mercilere sevk edilen H.D. ve E.Ç. isimli şüpheli şahıslar adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı, M.Y. ve E.T. isimli şüpheli şahıslar ise tutuklandı.

  Haberin Detayı
 • Asayiş
  Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  KIRIKKALE’DE SİBER OPERASYON

  Kırıkkale İl Emniyet Müdürlüğü Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri kentte çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Yapılan operasyonda 9 şüpheli hakkında yasal işlemler başlatıldı. HABER: YAKUP ÖZCAN Kırıkkale Emniyet Müdürlüğü Siber Suçlarla Mücadele Şube müdürlüğü ve Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde yapılan çalışma sonucunda 9 şüpheli şahıs hakkında yasal işlemler başlatılmış olup 5 farklı adreste yapılan konut ve araç arama işlemi neticesinde; 2 adet Hard Disk, 13 adet Akıllı Telefon, 1 adet Laptop, 4 adet USB Bellek, 1 adet Tablet, 2 adet Tuşlu Telefon 3 adet Ruhsatsız Tabanca, 2 adet Kama, 56 adet Fişek, 7 adet Av Fişeği, ve başkalarına ait çok sayıda banka/kredi…

  Haberin Detayı
 • Asayiş
  Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  JANDARMA KAÇAKÇILARA GÖZ AÇTIRMIYOR

  Kırıkkale İl Jandarma Komutanlığı Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri kent genelinde narkotik suçların önlenmesine yönelik denetimlerini sıkılaştırdı. Ekiplerin düzenledikleri operasyonlarda 12 şüpheli hakkında yasal işlem başlatıldı. HABER: TAHİR ERDEM Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde İl Jandarma Komutanlığı Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince sokak satıcılarının deşifre edilmesine yönelik kişi ve mekânlara yönelik operasyon düzenlendi. Ekiplerin uyuşturucu tacirlerine yönelik son bir haftalık teknik ve fiziki takipleri sonucunda yapmış oldukları çalışmalarda 146 gr. Esrar, 64 adet Sentetik Ecza, 6 gr Metamfetamin, 4 gr. Bonzai, 1 adet Uyuşturucu Kullanma Aparatı, 2000 adet Tütün Dolu Makaron ele geçirildi. Olayla ilgili 12 şüpheli hakkında da yasal işlem…

  Haberin Detayı
 • Asayiş
  Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  120 ARAÇ TRAFİKTEN MEN EDİLDİ

  Kırıkkale’de bir haftada trafik kurallarına uymayan 120 araç trafikten men edildi. ARAÇLAR DENETLENDİ Kırıkkale Emniyet Müdürlüğü Trafik Şubesi, bir hafta içinde trafik uygulamaları verilerini açıkladı. Buna göre Kırıkkale’de 7 bin 356 araç, 2 bin 556 ticari araç ve bin 915 yük nakli yapan araç denetlendi. Yapılan çalışmalarda çevreye rahatsızlık verdiği gerekçesiyle işlem yapılan toplam 120 araç trafikten men edilmiştir. “Güvenli Trafik ve Güvenli Yolculuk için çalışmalarımız kararlılıkla devam edecektir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur” denildi.

  Haberin Detayı
 • Asayiş
  Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Çok Sayıda Ruhsatsız Tabanca ve Fişek Ele Geçirildi

  Kırıkkale Emniyet Müdürlüğü Asayiş Suçları ile mücadele kapsamında çok sayıda ruhsatsız tabanca ve fişek ele geçirdi. HABER: TAHİR ERDEM İŞLEM YAPILDI Asayiş olaylarına karıştıkları tespit edilerek yakalanan 137 şüpheliden, 3 şüpheli çıkarıldığı adli makamlarca tutuklandı. 134 şüpheli ise serbest bırakıldı. Çeşitli suçlardan aranan 15 şüpheli yakalanarak adli makamlarca işlem yapıldı. 4 faili meçhul hırsızlık olayı aydınlatıldı. Ekiplerce yapılan çalışmada 1488 şahıs ve 93 araç sorgulandı. Ayrıca; 8 adet ruhsatsız tabanca, 1 adet ruhsatsız tüfek, 77 adet fişek ele geçirildi.

  Haberin Detayı
 • Asayiş
  Kırıkkale Emniyet Suçlulara Göz Açtırmıyor - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Kırıkkale Emniyet Suçlulara Göz Açtırmıyor

  Kırıkkale Emniyet Müdürlüğü faaliyetlerini hız verdi. kaçakçılık şube tarafından yapılan denetimlerde çok sayıda makaron ele geçirildi 6 şüpheli yakalandı. Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada şu bilgiler verildi. KAÇAKÇILIK VE ORGANİZE SUÇLARLA MÜCADELE ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 22-28.09.2023 tarihleri arasında Cumhuriyet Başsavcılığımız koordinesinde Kaçakçılıkla mücadele kapsamında icra edilen operasyonlarda; – 11.900 içi dolu makaron, – 130 adet gümrük kaçağı sigara, – 1 adet tabanca , – 1 adet şarjör , – 10 adet fişek ele geçirilmiştir. Ayrıca operasyonlar kapsamında 6 şüpheli hakkında adli işlem başlatılmıştır. Çalışmalarımız azim ve kararlılıkla devam edecektir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur. KIRIKKALE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

  Haberin Detayı
 • Asayiş
  4 Hırsızlık Zanlısı Yakandı - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  4 Hırsızlık Zanlısı Yakandı

  Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği ile Aranan ve Kayıp Şahıslar Büro Amirliği görevlileri tarafından Kırıkkale genelinde aranan şahısların yakalanması ve hırsızlık olaylarının engellenmesine/faillerinin yakalanmasına yönelik çalışmalar yapıldı.

  Haberin Detayı
 • Asayiş
  Emniyet Önünde Kavga Bir Polis Bir Bekçi Yaralandı - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Emniyet Önünde Kavga Bir Polis Bir Bekçi Yaralandı

  Kırıkkale Emniyet Müdürlüğü önünde 2 şahıs arasında çıkan kavgada, şahısları ayırmaya çalışan 1 polis ve 1 bekçi bıçakla yaralandı.

  Haberin Detayı
Başa dön tuşu