ilker haktankaçmaz

 • Kırıkkale
  ‘Gönüllerin Valisi’ İlker Haktankaçmaz Kırıkkale’den Ayrıldı - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  ‘Gönüllerin Valisi’ İlker Haktankaçmaz Kırıkkale’den Ayrıldı

  Valiler Kararnamesi ile Kırıkkale Valiliğinden Mülkiye Başmüfettişliğine atanan ‘ Gönüllerin Valisi ‘ Dr.M.İlker Haktankaçmaz, Kırıkkale’ye veda etti. Vali Haktankaçmaz, Valilik binası önündeki vedalaşmada Valilik çalışanları ile tek tek tokalaştı. Haktankaçmaz, kurum müdürleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve vatandaşlarla vedalaştıktan sonra kentten ayrıldı.

  Haberin Detayı
 • Yaşam
  Vali İlker Haktankaçmaz’ın Cumhuriyet Bayramı Kutlama Mesajı - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Vali İlker Haktankaçmaz’ın Cumhuriyet Bayramı Kutlama Mesajı

  Bugün, Cumhuriyetimizin kuruluşunun 95’inci yıldönümünü kutluyoruz. Cumhuriyet, bağımsızlığımız ve geleceğimiz için milletçe hep birlikte verilen destansı mücadelenin büyük bir zaferle sonuçlandırılmasının adıdır.

  Haberin Detayı
 • Ekonomi
  Silah OSB bulunmaz bir nimet - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Silah OSB bulunmaz bir nimet

  Temel atma töreni için geldiği Kırıkkale’de Ticaret ve Sanayi Odasını da ziyaret eden MKE Genel Müdürü Ahmet Taşkın, Silah OSB’nin kendileri için bulunmaz nimet olduğunu söyledi.

  Haberin Detayı
 • Gündem
  Domuz Sürüsüne Çarptı - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Bayramlar müstesna günlerdir

  Vali Dr. Mehmet İlker Haktankaçmaz, önümüzdeki hafta idrak edeceğimiz Kurban Bayramı nedeniyle açıklamalarda bulundu.

  Haberin Detayı
 • Kırıkkale
  Domuz Sürüsüne Çarptı - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  İlk Toplantı 7 Aralıkta

  Vali, halkla buluşacak Kırıkkale Valiliği tarafından halkın sorunlarının dinlenilmesi amacıyla ‘Halk Günü’ toplantıları yapılacak. Her ayın ilk haftası Çarşamba günü saat 14.00’da Valilik Konferans Salonunda vatandaşlarla buluşacak olan Vali M. İlker Haktankaçmaz ilk toplantısını 7 Aralık 2016 tarihinde düzenleyecek. VATANDAŞLA DOĞRUDAN TEMAS KURACAK Kırıkkale Valiliği İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre şu ifadelere yer verildi; “Valiliğimizce, vatandaşlarımızla doğrudan temas kurmak ve toplumun tüm kesimlerine ulaşmak suretiyle, istek, öneri ve şikâyetlerini değerlendirmek üzere, kaymakamlar, il idare şube başkanları ile toplumun farklı kesimlerinin katıldığı düzenli toplantılar yapılacaktır” İLK TOPLANTI 7 ARALIK’TA “Bu çerçevede; Sayın Valimiz başkanlığında yapılan 16 Kasım…

  Haberin Detayı
Başa dön tuşu