Murat Çaykara

 • Siyaset
  Kim Hangi Parti’den Aday Tıkla Öğren - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Kim Hangi Parti’den Aday Tıkla Öğren

  14 Mayıs’ta yapılacak olan Cumhurbaşkanı ve 28. Dönem Milletvekilliği seçimi kapsamında bazı partilerde aday adaylık başvuru süreçleri tamamlandı. Kırıkkale’den milletvekili olmak isteyenler, gönül verdiği siyasi partiden aday adaylık başvurularını yaptı.  BAZI PARTİLERDE SÜREÇ TAMAMLANDI  Türkiye genelinde 14 Mayıs’ta yapılacak olan Cumhurbaşkanı ve 28. Dönem Milletvekilliği seçiminin heyecanı yaşanıyor. Bazı siyasi partilerde aday adaylık süreleri tamamlanırken bazı partilerde ise bu süreler 1-2 gün daha uzatıldı. AK Parti’de 22 Mart itibariyle başvurular tamamlandı. Cumhur İttifakı çatısı altında bulunan MHP’de ise 21 Mart’ta başvurular sona erdi. Millet İttifakı taraflarında CHP’DE 22 Mart’ta başvurular sona erdi. İYİ Parti 24 Mart’ta, Gelecek Partisi ise 26…

  Haberin Detayı
 • Siyaset
  Çaykara Adaylık Başvurusunu Yaptı - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Çaykara Adaylık Başvurusunu Yaptı

  Milletvekili aday adaylığı nedeniyle Ak Parti İl Genel Meclis Başkanlığı görevinden istifa eden Murat Çaykara, önceki gün il Başkanlığına aday adaylık müracaatını yaptı. Çaykara’nın Milletvekili aday adaylığı başvurusuna çok sayıda partili katıldı. RABBİM MAHCUP ETMESİN Ak Parti Kurucu Merkez ilçe Başkanı, İl Genel Meclis Başkanı Murat Çaykara, milletvekili aday adaylığı için görevinden istifasının ardından önceki gün Milletvekili aday adaylığı başvurusunu yaptı. Hizmet yolunda mahcup olmamak ve mahcup etmemek en büyük dileğini olduğuna işaret eden Çaykara’nın başvuru toplantısına çok sayıda partili ve teşkilat üyeleri katıldı.    

  Haberin Detayı
 • Siyaset
  Başkan Çaykara Muhtarları Ağırladı - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Başkan Çaykara Muhtarları Ağırladı

  Her fırsatta muhtarlarla istişarelerde bulunan İl Genel Meclis Başkanı Murat Çaykara bu kez merkez mahalle muhtarlarını ağırladı. Muhtarlarla birlikte İl Özel İdare kanalıyla hizmete giren Dinek Yöresel Ürünler Satış Yeri ve Irmak Köyündeki macera adasını gezdiren Başkan Çaykara her zaman muhtarların yanlarında olduklarını söyledi. İSTİŞARELERDE BULUNDULAR İl Genel Meclis başkanı Murat Çaykara, merkez mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi. Fabrikalar Mahalle Muhtarı Selma Bilgiç, Yuva Mahallesi Muhtarı Adile ince, Çullu Mahallesi Muhtarı İbrahim Ayten, Sanayi Mahalle Muhtarı Erhan Öcal, Hüseyin Kahya Mahallesi Muhtarı Abdurrahman Gülderen, Selimözer Mahalle Muhtarı Menduh Erdurucan ve Karşıyaka Mahalle Muhtarı Bekir Özkılıç ile bir araya gelen İl…

  Haberin Detayı
 • Siyaset
  Ramazan Can, Başkan Saygılı’yı Ziyaret Etti - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Ramazan Can, Başkan Saygılı’yı Ziyaret Etti

  Ak Parti Kırıkkale Milletvekili Ramazan Can, Belediye başkanı Mehmet Saygılı’yı makamında ziyaret etti.

  Haberin Detayı
 • Kırıkkale
  Vali Yunus Sezer İl Genel Meclis Üyeleri İle Yemekte Buluştu - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Vali Yunus Sezer İl Genel Meclis Üyeleri İle Yemekte Buluştu

  Özel bir işletmede verilen yemeğe Vali Sezer’in yanı sıra, Vali Yardımcısı ve İl Özel İdaresi Genel Sekreter Vekili Osman Akbaş, İl Genel Meclis Başkanı Murat Çaykara ile İl Genel Meclis Üyeleri katıldı.

  Haberin Detayı
 • Gündem
  Vali Sezer, İl Genel Meclisine Hitap Etti - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Vali Sezer, İl Genel Meclisine Hitap Etti

  Kırıkkale Valisi Yunus Sezer, Kırıkkale İl Genel Meclisine nezaket ziyaretinde bulunarak, meclisin gerçekleştirmekte olduğu 2018 Kasım ayı olağan toplantısı 17 nci birleşiminde meclis üyelerine hitap etti.

  Haberin Detayı
Başa dön tuşu