Ahmet Önal | Kırıkkale Belediye Başkanı - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri
Yaşam

Genel Sekreter Karahan’a Ziyaret

Tamga Uluslar Arası Arama Kurtarma Olarak Kırıkkale İl Temsilcisi Rafet Demirel öncülüğünde Kırıkkale İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Haluk Karahan'ı makamında ziyaret etti.

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Tamga Uluslar Arası Arama Kurtarma Olarak Kırıkkale İl Temsilcisi Rafet Demirel öncülüğünde Kırıkkale İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Haluk Karahan’ı makamında ziyaret etti.

Tamga Uluslar Arası Arama Kurtarma Olarak Kırıkkale İl Temsilcisi Rafet Demirel öncülüğünde Kırıkkale İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Haluk Karahan’ı makamında ziyaret etmiş olup Tamga Uluslararası Arama ve Kurtarma hakkında Bilgi verdi. Genel Sekreter Haluk Karahan Derneğe Her türlü desteklerini esirgemeyeceklerini bildirdi. Tamga Uluslar Arası Arama Kurtarma Olarak Kırıkkale İl Temsilcisi Rafet Demirel” Haluk Karahan beye yakinen göstermiş oldukları ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederiz.”dedi.

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x