ManşetSiyaset

Geride güzel hizmetler bıraktınız

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Geride güzel hizmetler bıraktınız
Geçtiğimiz günlerde yayımlanan kararname sonucu Kırıkkale’de ki görevleri tamamlanan Kaymakamlar, Vali Yardımcıları ve İl Müftüsü için veda yemeği düzenlendi. Tayini çıkan protokol üyelerinin önemli hizmet yaptığını belirten Vali Mehmet İlker Haktankaçmaz, “Makamlar gelip geçicidir. Önemli olan geride bıraktığınız güzel hizmetlerdir” dedi.

KAPIMIZ HER ZAMAN AÇIKTIR
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından imzalanarak, Resmi Gazete’de yayımlanan atama kararnamesi kapsamında Kırıkkale’de görev yapan Kaymakamlar, Vali Yardımcıları ve İl Müftüsü Bekir Gerek için veda yemeği düzenlendi. Polis Evi’nde düzenlenen yemekte tayini çıkan protokol üyelerini yalnız bırakmayan Vali Dr. Mehmet İlker Haktankaçmaz ve Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, Kırıkkale’de her zaman açık bir kapılarının olduğunu söylediler.

BAŞARILARINIZ DAİM OLSUN
Tayini çıkan protokol üyelerinin önemli hizmet yaptığını belirten Vali Mehmet İlker Haktankaçmaz, “Makamlar gelip geçicidir. Önemli olan geride bıraktığınız güzel hizmetlerdir. İnşallah gittiğiniz yerlerde de önemli hizmetlere imza atarsınız. Kırıkkale’de yapmış olduğunuz başarılı çalışmaları, yeni görev yerlerinizde de devam ettirirsiniz” dedi.

HEDİYE TAKDİM ETTİLER
Tayini çıkan protokol üyelerine yeni görevlerinde başarılar dileyen Belediye Başkanı Mehmet Saygılı ise, “Bizim hepimizin amacı bulunduğumuz şehre ve halkına en güzel hizmeti etmektir. Sizlerde devletin birer görevlileri olarak görev süreniz boyunca elinizden geleni yaptınız. Vermiş olduğunuz emeklerden dolayı sizlere teşekkür ederim” ifadesinde bulundu. Konuşmaların ardından Haktankaçmaz ve Saygılı, günün anısına tayini çıkan protokol üyelerine hediye takdim ettiler.

 

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x