Sağlık

Hastane Poliklinikleri tadilata alındı!

Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesinde, hastanede sunulan hizmet kalitesini daha ileriye taşımak ve daha verimli sağlık hizmeti verebilmek için bazı poliklinikleri tadilata alındı.

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Çalışmaları yerinde inceleyen Başhekim Op. Dr. Yusuf Albayrak, tadilat çalışmalarının vatandaşları mağdur etmeden kısa sürede tamamlanacağını söyledi.


POLİKLİNİKLER TAŞINMIŞTI

Sağlıkta Kırıkkale’nin önemli bir yükünü üstlenen Yüksek İhtisas Hastanesinde Genel Cerrahi Polikliniği, Kulak Burun Boğaz Polikliniği, Psikiyatri Polikliniği, Kardiyoloji Polikliniği, Plastik Cerrahisi Polikliniği, Göğüs Cerrahisi Polikliniği, Anestezi Polikliniği ve Nefroloji Polikliniğinde tadilat başlatıldı. Başlatılan tadilat öncesinde hataları mağdur etmeden için poliklinikler Fizik Tedavi ve Hastalıkları Servisine taşınmıştı. Poliklinikler yeni yerinde hizmetini sürdürürken, başlatılan tadilat çalışmaları hummalı bir şekilde devam ediyor.

SAĞLIK HİZMETİ AKSAMAYACAK
Hastane genelinde yapılan tüm yenileme ve tadilat çalışmalarını yerinde inceleyen Yüksek İhtisas Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Yusuf Albayrak, Vatandaşlara sunulan hizmetin daha kaliteli, konforlu ve günümüz şartlarına uygun yenilikte olması için gayret gösterdiklerini söyledi. Başhekim Albayrak, bu süre zarfında çalışmaların hasta ve hasta yakınlarına verilen hizmette sağlık hizmeti sunumunu aksatan hiçbir durumun söz konusu olmadığına işaret ederek, en kısa zamanda da çalışmaların tamamlanacağını kaydetti.

saglik-hizmeti-aksamayacak.jpg

  • - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x