Siyaset

Her daim ulaşılan vekil olacağız

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

“Biz vatandaşa efelik, efendilik yapmak için değil, bizler seçen vatandaşlarımızın dertlerine çare olmak için milletvekili seçildik” diyen MHP Kırıkkale Milletvekili Av. Halil Öztürk, “Vatandaşa tepeden bakmak, küçümsemek, kapalı kapılar ardında hesaplar yapmak bizim kitabımızda yazmaz. Biz her daim ulaşılan vekil olacağız” diye konuştu.

ANKARA’DA KİMSESİZLİĞİN NE OLDUĞUNU BİLEREK GELDİK

Seçim çalışmaları sırasında nasıl kapı kapı gezmişse fırsat buldukça aynısını sürdüreceğini bildiren MHP Kırıkkale Milletvekili Av. Halil Öztürk, “Bizler içinden çıktığımız toplumun değerlerini bilen, toplumu anlayan, onlarla hemhal olan kişileriz. Bizler şu anda bulunduğumuz mevkilere gökten zembille inmedik; tırnaklarımızla kazıyarak, adım adım merdivenleri çıkarak geldik. Ve bizler Ankara’da kimsesi olmamanın ne olduğunu bilerek geldik. O yüzden de sizlerin Ankara’daki sesi, kimsesi olmak için vekilliğe talip olduk, sayenizde de vekil olduk” dedi.

KIRIKKALE’YE YATIRIM GETİRMELİYİZ

Kırıkkale’nin sahipsizliğine çare olacağını dile getiren MHP Kırıkkale Milletvekili Av. Halil Öztürk, “Kırıkkale’nin çok acil çözülmesi gereken sıkıntıları var. Birçok gencimiz işsiz. Bu gençlerimizi kendi memleketlerinde istihdam etmek için Kırıkkale’ye yatırım getirmeliyiz. Kırıkkale’yi anlayan, Kırıkkale’nin derdini, çilesin çekmiş Kırıkkale’nin eli kalem tutanının biz de elinden tutup, onların layık oldukları makamlara, mevkilere gelebilmesi için destek olacağız, Kırıkkalemize Kırıkkaleli bürokratların getirilmesini sağlayıp kendi şehrine hizmet etme fırsatı vereceğiz. Kırıkkale bizim ve bu şehre sahip çıkılmasını sağlayacağız” şeklinde konuştu.

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Abone Ol
Bildir

guest

Captcha Plus loading...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Bu habere yorum yapmak için yorum alanına geçinizx