Siyaset

İlk Seçim Bürosu Altınışık’tan

Kırıkkale'de seçim heyecanı her geçen gün artmaya başladı. İyi Parti il başkanlığından istifa ederek İyi Parti'den Kırıkkale Milletvekili Aday Adaylığına hazırlanan Bülent Altınışık Kırıkkale'de ilk seçim bürosunu açan aday adayı oldu.

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Kırıkkale’de seçim heyecanı her geçen gün artmaya başladı. İyi Parti il başkanlığından istifa ederek İyi Parti’den Kırıkkale Milletvekili Aday Adaylığına hazırlanan Bülent Altınışık Kırıkkale’de ilk seçim bürosunu açan aday adayı oldu.
İlk Seçim Bürosu Altınışıktan
İzmir Caddesi’nde vatandaşların hizmeti için açılan seçim bürosuna İyi Parti il yönetimi ‘Hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu. Ziyaret sonrasında bir açıklama yapan İl Başkanı Yavuz Kuzucu şunları söyledi. Kuzucu ;Önceki Dönem İl Başkanımız, Partimizin Milletvekili Aday Adayı Sn. Bülent Şükrü Altınışık’ı seçim bürosuna İl Teşkilatımızla birlikte ziyarette bulunduk. Emekleri için teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.

İlk Seçim Bürosu Altınışık’tan - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri
İlk Seçim Bürosu Altınışık’tan – Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri
İlk Seçim Bürosu Altınışık’tan - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri
İlk Seçim Bürosu Altınışık’tan – Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Abone Ol
Bildir

guest

Captcha Plus loading...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Bu habere yorum yapmak için yorum alanına geçinizx