GündemKırıkkaleManşetSiyaset

İşte seçim listeleri

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

AK PARTİ, CHP, MHP, SP ve DP İl Genel Meclisi ve Belediye Meclisi adaylarını belirledi. İşte parti parti, ilçe ilçe listeler… 
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
KIRIKKALE MERKEZ İL GENEL MECLİS ÜYELERİ ADAY LİSTESİ
1 Murat Çaykara
2 Hülya Tülay İğde
3 Ferit Oluk
4 Yılmaz Cebeci
5 Hayrettin Akyüz
6 Abdullah İpekçi
KIRIKKALE MERKEZ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ ADAY LİSTESİ
1 Sıdkı Arifoğlu
2 Ziya Akyön
3 İsa Güventürk
4 Gülseri Elmalı
5 Erdal Parlak
6 Hilmi Savaş
7 Satılmış Aksun
8 M. Emin Erkoç
9 İsmigül Selamoğlu
10 Osman Hasgül
11 Cemile Üner
12 Cihat Vural
13 Halil Karataş
14 Hafize Yıldız
15 Nurettin Aydın
16 N. Haşim Baloğlu
17 Mevlüt Özçelik
18 Özhan Özaydın
19 Oğuz Yılmazer
20 Nurgül Doğmuş
21 Mehmet Kılıç
22 Hasan Altan
23 Kamber Bozbıyık
24 Samet Gökbulut
25 Pınar Kılıç
26 Bülent Özkan
27 Şaban Varlıoğlu
28 Ercan Biçer
KONTENJAN
1 Çakır Yıldırım
2 Mustafa Karışmaz
3 Mutlu Erol Bakır
KIRIKKALE BAHŞILI İLÇE İL GENEL MECLİS ÜYELERİ ADAY LİSTESİ
1 Ahmet Zeybekoğlu
2 Faruk Aktaş
KIRIKKALE BAHŞILI İLÇE BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ ADAY LİSTESİ
1 Mehmet Dönmez
2 Süleyman Gündoğdu
3 Murat Kaplan
4 Hasan Bilgiç
5 İsa Teke
6 Zafer Uslu
7 Duran Atak
8 Hacı Şahin
KONTENJAN Faruk Şarlıoğlu
KIRIKKALE BALIŞEYH İLÇE İL GENEL MECLİS ÜYELERİ ADAY LİSTESİ
1 Hasan Keskin
2 Ahmet Duran
KIRIKKALE BALIŞEYH İLÇE BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ ADAY LİSTESİ
1 Mahmut Bulut
2 Aytekin Keleş
3 Adem Akgül
4 Cesur Keskin
5 İlhami Akyüz
6 Adem Eroğlu
7 Bekir Saygılı
8 Hakan Gülşen
KONTENJAN Muzaffer Şen
KIRIKKALE ÇELEBİ İLÇE İL GENEL MECLİS ÜYELERİ ADAY LİSTESİ
1 Mehmet Erdemir
2 Mustafa Gündüz
KIRIKKALE ÇELEBİ İLÇE BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ ADAY LİSTESİ
1 Yasin Yunus Polat
2 Ferhat Yakut
3 Osman Soyupek
4 Arefe Erol
5 Ramazan Uluyol
6 İlhan Şitkahyaoğulları
7 Haydar Özbal
8 Yusuf Keskinkılıç
KONTENJAN Uruşan Evci
KIRIKKALE DELİCE İLÇE İL GENEL MECLİS ÜYELERİ ADAY LİSTESİ
1 Hacı Ömer Örsdemir
2 Remzi Öztürk
KIRIKKALE DELİCE İLÇE BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ ADAY LİSTESİ
1 Erdal Sapan
2 Ayhan Uyan
3 Bülent Özer
4 Arif Yenigün
5 Çelebi Uzel
6 Nurşen Delice
7 Fikri Ünal
8 Canpolat Vural
KONTENJAN Mustafa Öncar
KIRIKKALE KARAKEÇİLİ İLÇE İL GENEL MECLİS ÜYELERİ ADAY LİSTESİ
1 Zeynel Can
2
KIRIKKALE KARAKEÇİLİ İLÇE BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ ADAY LİSTESİ
1 Abdulmuttalip Doğan
2 Ramazan Yenice
3 Ali Aktaş
4 Osman Yıldız
5 Ferhat Bal
6 Halil Avan
7 Osman Keçeli
8 Murat Yüksel
KONTENJAN Nazım Güney
KIRIKKALE KESKİN İLÇE İL GENEL MECLİS ÜYELERİ ADAY LİSTESİ
1 Şerafettin Atalay
2 Ekmel Conger
KIRIKKALE KESKİN İLÇE BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ ADAY LİSTESİ
1 Sabahattin Kutluca
2 Memduh Gencer
3 Mehmet İnci
4 Haşmet Koparan
5 Mehmet Torun
6 Zehra Atakul
7 Çakır Sonay
8 Cengiz Baran
KONTENJAN Yeşim Sağlam
KIRIKKALE SULAKYURT İLÇE İL GENEL MECLİS ÜYELERİ ADAY LİSTESİ
1 Habib Altıntop
2 Hasan Çoban
KIRIKKALE SULAKYURT İLÇE BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ ADAY LİSTESİ
1 Şevki Yurt
2 Şakir Çakıl
3 İbrahim Kalay
4 Yaşar Yıldırım
5 Mustafa Tat
6 Murat Sandalcı
7 Yaşar Keskin
8 Hayrettin Hancı
KONTENJAN Halil Cihan
KIRIKKALE YAHŞİHAN İLÇE İL GENEL MECLİS ÜYELERİ ADAY LİSTESİ
1 Kürşat Çiçek
2 İlyas Türkyılmaz
KIRIKKALE YAHŞİHAN İLÇE BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ ADAY LİSTESİ
1 Muzaffer Berkdemir
2 Üzeyir Pehlivan
3 Mustafa Alan
4 Memiş Şensoy
5 Mustafa Yarar
6 Deniz Aktuğ
7 Murat Teke
8 Bayram Peksak
9 Bayram Gökdere
10 Hüseyin Uluyurt
KONTENJAN Ali Kılıç
**************************
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
KIRIKKALE MERKEZ İL GENEL MECLİS ÜYELERİ ADAY LİSTESİ
1.Hüseyin Özdemir
2.Kerim Sönmez
3.Suna Andıran
4.Yüksel Yunusoğlu
5.Şükrü Kaya Pişkindemir
6.Hulusi Sert
CUMHURİYET HALK PARTİSİ KIRIKKALE BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ASİL LİSTESİ
1 Bilgin Gedik
2 Dağıstan Gündoğdu
3 Mustafa Taşkın
4 Seval Eroğlu
5 Oğuzhan Köprülü
6 Hasan Cillo
7 Haydar Delice
8 Fatih Duruel
9 Hüseyin Kekeç
10 Haydar Özbek
11 Halil Demirkıran
12 Halim Kılınç
13 Namık Kemal Akıcı
14 Ziya Çelikkol
15 Ahmet Karakaya
16 Erol Torlak
17 Necati Aytekin
18 Halil Bal
19 Hacı Bayram Kutluca
20 Yeşim Kılıçlı
21 Ekrem Çağan
22 Kazım Demircan
23 Yalçın Seven
24 Remzi Pekdemir
25 Tahsin Temel
26 Serpil Kutluca
27 Mehmet Şerbetçioğlu
CUMHURİYET HALK PARTİSİ KIRIKKALE BELEDİYE MECLİS ÜYESİ YEDEK LİSTESİ
1 Hasan Akdoğan
2 Arslan Eroğlu
3 Mustafa Eroğlu
*************************************
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
KIRIKKALE BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAYLARI ASİL LİSTE
1 İrfan Arısan
2 Fatih Filiz
3 Oğuzhan Çoşkun
4 Rıza Ataseven
5 Yalçın Keleş
6 Mehmet Mertcan
7 Türker Babacan
8 Resul Çiftçi
9 Halit Tufan
10 Bayram Aydoğdu
11 Murat Özbek
12 Seyfettin Can
13 Ahmet Erduran
14 İsmail Çetin
15 Evren Kırlangıç
16 Rahime Sıla Aşar
17 Fatih Özçelik
18 Aydın Güleç
19 Zeki Çiçek
20 Ziyafettin Eldemir
21 Hanifi Atmaca
22 Mustafa Seyfi
23 Harun Koşan
24 Hasan Diken
25 Yaşar Çölgeçen
26 Abdulvahap Ergün
27 Adnan Öztürk
28 Nazir Koç
KONTENJAN
1 Şevket Satılmış
2 Melek Sultan Tufan
3 Mehmet Yaşar Ulusoy
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ YAHŞİHAN BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ ASİL LİSTE
1 Bahattin Güneşer
2 Raziye Özçelik
3 Sercan Sıtkı
4 Mustafa Akkuzulu
5 Taceddin Vural
6 Hasan Çınar
7 Orçun Çolak
8 Ahmet Boyter
9 Zühtü Yanal
10 Harun Hüyüktepe
KONTENJAN
1 Yasin Şenol
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ BAHŞILI BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ ASİL LİSTE
1 Mevlüt Taş
2 Aziz Uymaz
3 Hamza Kandemir
4 Nafiz Ünal
5 Hüseyin Kaya
6 Özgür Mercan
7 Mehmet Kacar
8 İbrahim Mercan
KONTENJAN
1 Talat Uslu
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ KESKİN BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ ASİL LİSTE
1 Erol Yıldırım
2 Enver İçkedal
3 Cemal Güven
4 Ali Türken
5 Köksal Karakuş
6 Şevket Gültepe
7 Asım Doğan
8 Sadık Kanık
KONTENJAN
1 Selim Türken
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ KARAKEÇİLİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ ASİL LİSTE
1 Adnan Bal
2 Seyfettin Yüksel
3 Hikmet Ateş
4 Hüseyin Süme
5 Hakan Kızıl
6 Cebrail Toprak
7 Hüseyin Akdeniz
8 Ahmet Demirel
KONTENJAN
1 Nazım Aktaş
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ ÇELEBİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ ASİL LİSTE
1 Sezai Aydın
2 Nuh Yakut
3 Hüseyin Erol
4 Ali Kılıç
5 Sadrettin Apaydın
6 Erol Ulaş
7 Ertuğrul Solmaz
8 Emin Ulaş
KONTENJAN
1 İlknur Şener
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ ÇERİKLİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ ASİL LİSTE
1 Veysel Sezgin
2 Harun Kutluca
3 Nusret Gözütok
4 Abbas Çayırtepe
5 Remzi Varlık
6 Haydar Kütükoğlu
7 Enver Bahçepınar
8 Hayati Bağcı
KONTENJAN
1 Hüseyin Çakan
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ DELİCE BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ ASİL LİSTE
1 Vural Delice
2 Rafet Demirci
3 Melek Güngör
4 Mustafa Altınok
5 Gültekin Menemen
6 İsmail Tülü
7 Yıldırım Delice
8 Aziz Yaman
KONTENJAN
1 Cemil Tok
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ BALIŞEYH BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ ASİL LİSTE
1 Adem Erdal
2 Erdem Çelebi Şen
3 Mahmut Saygılı
4 Bünyamin Karakuş
5 Ahmet Koç
6 Yunus Emre Akyüz
7 Haydar Kabadayı
8 Zübeyir Yılmazer
KONTENJAN
1 Aydın Duran
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ SULAKYURT BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ ASİL LİSTE
1 Bünyamin Kalay
2 Ramazan Turhan
3 Tekin Tekin
4 Davut Yücel
5 Süleyman Ergazi
6 Nurrettin Erşan
7 Arslan Çelik
8 Ali Ata
KONTENJAN
1 Turgut Baki
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ HACILAR BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ ASİL LİSTE
1 Adnan Kartaş
2 Ali Osman Deniz
3 Mehmet Bağrıaçık
4 Yusuf Eren
5 Nuh Yurdakul
6 Musa Koyuncu
7 Sinan Can
8 Mustafa Kacar
KONTENJAN
1 İbrahim Bodur
**************************
SAADET PARTİSİ
KIRIKKALE MERKEZ İL GENEL ADAYLARI
1. Faruk Vurgun
2. Selami Çakır
3. Ali İhsan Akgün
4. Avni Öztürk
5. Saim Küçükerdem
6. Abdullah Bulum
SAADET PARTİSİ BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ ADAYLARI
1. Veysel Kutluca
2. İlker Gülcan
3. Cemal Karakoç
4. Abdurrahman Bozbıyık
5. İsmail Akay
6. Erol Yağlı
7. Faruk Çiftçi
8. Arif Erdal
9. Mehmet Tanrıverdi
10. Ahmet Bedir
11. Murat İplikci
12. İlhami Çakır
13. Hasan Altın
14. Tekin Yıldırım
15. Hakan Şahingöz
16. Ahmet Şenpınarlı
17. Demiraç Özdemir
18. Mehmet Şen
19. Bayram Gündoğdu
20. Yusuf Özder
21. Şahin Doğan
22. Rukiye Siper
23. Sancar Ünver
24. Bünyamin Akgül
25. Bilal Sert
26. Yaşar Akdağ
27. Mustafa Satılmışoğlu
28. Mehmet Kaplan
*****************************
DEMOKRAT PARTİ
BALIŞEYH İL GENEL MECLİS ÜYESİ ADAYLARI
1 Ferhat Öcal
2 Şakir Dönmez
KESKİN İL GENEL MECLİS ÜYESİ ADAYI
1 Hüseyin Köylü
DELİCE İL GENEL MECLİS ÜYESİ ADAYI
1 Sefa Yıldız
SULAKYURT İL GENEL MECLİS ÜYESİ ADAYI
1 Cengiz Uysal
YAHŞİHAN İL GENEL MECLİS ÜYESİ ADAYI
1 İsmail Berkdemir
KIRIKKALE MERKEZ İL GENEL MECLİSİ ÜYESİ ADAYLARI
1 İrfan Yurtoğlu
2 Volkan Kurtoğlu
MERKEZ BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAYLARI
1 Haydar Kurtoğlu
2 Ekrem Zengin
3.  Arif Sevil
4.  Fatma Zengin
5.  İsmail Akkaya
6.  Mustafa Lüy
7.  Cevdet Erciyas
8.  E.Süleyman Kıbrıslı
9.  Timur Ulusoy
10. Hüseyin Çimen
11. Mahir Pehlivanlı
12. Selda Pehlivanlı
13. Recai Varlı
14. Derya Kara
15. Sadık Bedir
16. Aykut Yılmaz
17. Satılmış Koç
18. Ali Gürsoy
19. Zeynel Göl
20. Murat Aksoy
KONTENJAN
İhsan Taşkın
Zahide Carus
Yahya Akyön

Daha Fazlasını Göster

Benzer Haberler

0 0 vote
Article Rating
1 Yorum
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Taha
Taha
6 yıl önce

Kırıkkale’mizi temsil edecek siyasi partiler sadece 5 taneden mi ibaret ?

Başa dön tuşu