Siyaset

İyi Parti’ye geçtiler

İyi Parti Kırıkkale Teşkilatı üye kayıtlarını devam ettiriyor. Önceki gün Köprüköy köyünde üye katılım toplantısı ve töreni yapıldı.

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

İyi Parti Kırıkkale Teşkilatı üye kayıtlarını devam ettiriyor. Önceki gün Köprüköy köyünde üye katılım toplantısı ve töreni yapıldı.

100 YENİ ÜYE KATILDI

İyi Parti Kırıkkale Teşkilatı üye kayıtlarını devam ettiriyor. Önceki gün Köprüköy köyünde üye katılım toplantısı ve töreni yapıldı. Partiye bir çok yer ve bölgeden katılım gerçekleşirken, bu kez katılım töreni bir köyde yapıldı. Köprüköy köyünde İl Başkanı Bülent Altınışık ve parti yöneticilerinin katılımı ile İyi Parti’ye geçiş ve katılım töreni düzenlendi. Törenle ilgili bilgi veren İyi Parti İl Başkanı Bülent Altınışık, “Keskin ilçe Köprüköy köyünde Üye katılım toplantımızı gerçekleştirdik. Köprüköy ve çevre köylerinden 100 yeni üyeyi partimize dahil ettik” dedi.

ALTINIŞIK TEŞEKKÜR ETTİ

Başkan Altınışık, “Keskin ilçe Köprüköy köyünde Üye katılım toplantımızı gerçekleştirdik. Köprüköy ve çevre köylerinden 100 yeni üyeyi  İYİ Partimize kazandıran,  İl ve Merkez ilçe  teşkilatımızı, Bahşılı, Çelebi Keskin ve Karakeçili ilçe Başkanlarımızı ağırlayan, başta sayın İbrahim ÖZDEMİR olmak üzere, Köprüköy Eski Belediye Başkanı Sayın Selahattin Güven  ve Ankara Yenimahalle İYİ Parti İlçe Başkanı Kemal Dursun Tekin  ve Köprüköy halkına teşekkür ederiz” açıklamasında bulundu.

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x