KarakeçiliSağlık

Karakeçili Belediyesinden örnek çalışma

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Karakeçili Belediyesi Karakeçili İlkokulu bahçesine spor sahası ve uygulama bahçesi yaptı. Belediye Başkanı Hüseyin Özçelik, öğrencilerin sosyal ve fiziksel etkinliklerine katkı sağlamak amacıyla bu spor salonunu yaptıklarını söyledi.

DAHA SAĞLIKLI NESİLLER İÇİN

Spor sahası ve uygulama bahçesinin açılışını yapan Karakeçili Belediye Başkanı Hüseyin Özçelik, öğrencilerin sosyal ve fiziksel etkinliklerine katkı sağlamak amacıyla bu spor salonunu yaptıklarını söyledi. Fiziksel ve mental olarak sağlıklı nesiller yetişmesine burasının katkıda bulunacağını vurgulayan Özçelik, “Çok güzel bir spor salonunu öğrencilerimize kazandırdık. Ülkemizde hızla artan obezitenin önüne geçmek ve daha sağlıklı nesiller yetiştirebilmek için belediye olarak vatandaş ve okul yönetiminin talebi üzerine projeyi hayata geçirdik. Mini futbol, voleybol ve basketboldan oluşan çok amaçlı sahada yapılacak spor faaliyetlerinin öğrenciler üzerinde göstereceği olumlu sonuçlar neticesinde daha sağlıklı ve başarılı Karakeçili nesiller olmasını temenni ediyorum. Bu saha geleceğimizin teminatı çocuklarımıza karne hediyesi olsun.” diye konuştu.

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Abone Ol
Bildir

guest

Captcha Plus loading...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Bu habere yorum yapmak için yorum alanına geçinizx