Ahmet Önal | Kırıkkale Belediye Başkanı - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri
Yahşihan

Kazan, seçim çalışmalarını yeni projelerle hızlandırıyor

Yahşihan Belediye Başkan Adayı Umut Kazan, seçim çalışmalarını hızlandırarak ilçe için yeni bir proje duyurdu. Kazan, Yahşihan için yeni bir sosyal tesis inşa edeceğini açıkladı.

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Yahşihan Belediye Başkan Adayı Umut Kazan, seçim çalışmalarını hızlandırarak ilçe için yeni bir proje duyurdu. Kazan, Yahşihan için yeni bir sosyal tesis inşa edeceğini açıkladı.

Yahşihan Belediye Başkan Adayı Kazan, Yahşihan için yeni bir projeyi duyurarak seçim çalışmalarını hızlandırdı. Kazan, esnafları ziyaret ederken aynı zamanda Yahşihan halkının talep ve önerilerini de dinleyerek gelecek planlarını şekillendirmeyi sürdürüyor.

425299013-122168489198030156-4923474546206374135-n.jpg

KAZAN’DAN YENİ BİR PROJE DAHA

31 Mart’ta gerçekleşecek seçimler akabinde kazanması durumunda Kazan, ilçenin eksiklerini tamamlamak ve daha yaşanabilir bir gelecek sunmak amacıyla yeni projelerini açıklamaya devam ediyor. Kazan, seçilmesi halinde projelerini hızla hayata geçireceğini belirtirken, İlçenin ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde eğitim ve dinlenme tesisleri, misafirhane, kreş, çocuk bakımevi, spor tesisi gibi alanları kapsayan bir yapı inşa edileceğini açıkladı. Bu projelerle Yahşihan’ın yaşam kalitesi ve hizmet alanları genişletecek projelerini hayata geçireceğini belirtti.

Bir 12 kişi ve şunu diyen bir yazı 'CHP Umut Avukat CHP Yahşihan Belediye Başkan KAZAN Adayı YEŞİLVADİ MAHALLESİNDE VATANDAŞLARLA SOHBET ETTİK' görseli olabilir

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x