Keskin

Keskin Belediyesi Çöp Poşeti Dağıttı

Keskin ilçesi Belediye Başkanlığı tarafından ilçede bulunan vatandaşların evlerine kadarki giderek Kurban Bayramı arifesinde büyük çöp poşetleri dağıtıldı.

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Keskin Belediye Başkanlığı tarafından ilçede bulunan vatandaşların evlerine kadarki giderek Kurban Bayramı arifesinde büyük çöp poşetleri dağıtıldı.

Kurbanlarının atıklarının bu poşetlere konulmasını isteyen belediye yetkilileri yaz sıcağında atıkların pis koku yaymaması ve çevre kirliliğine sebebiyet vermemesi için vatandaşlara uyarıda bulundu.

Keskin Belediye Başkanı Ekmel Cönger yapmış olduğu açıklamada “Daha temiz ve güzel bir keskin için kurban bayramında hemşehrilerimizin rahatsız olmaması için sakatat ve çöplerini düzenli bir şekilde atmaları için ilçemiz genelinde çöp poşeti dağıtımı yaparak gün içerisinde çöplerin toplanmasıyla çevre temizliğini yapmanın gayretiyle hemşehrilerimize hizmet için sahada çalışmalarımıza ekip olarak devam ediyoruz.”dedi.

  • - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x