KeskinYaşam

Keskin’de şehit ailelerine iftar

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Keskin ilçesinde Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından şehit yakınları, gaziler, öksüz ve yetim çocuklara iftar ettirdi.

 

BİRLİKTE İFTAR ETTİLER

İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfının tarihi Taş Mektep’in bahçesinde düzenlediği  iftar yemeğine İlçe Kaymakamı Muammer Köken, Belediye Başkanı Dede Yıldırım çok sayıda şehit yakını, gaziler, anne ya da babasını kaybetmiş çocuklar ve kurum müdürleri katıldı. Kaymakam Köken davete icabet eden vatandaşların masalarına giderek her biri ile ayrı ayrı ilgilendi. Yemeğe katılan kurum müdürleri de davetlilerle aynı masalara oturarak birlikte iftar açıp sohbet edip sorunlarını dinlediler. Sıcak bir ortamda yenilen yemeğin ardından İlçe Müftüsü Uğur Öztürk yemek duası yaptı.

 

EN DEĞERLİ VARLIKLARINIZI FEDA ETTİNİZ

Kaymakam Köken “Bu mübarek ayda, davetimizi kırmayıp bu güzel sofraya iştirak ettiniz için çok teşekkür ederim. İçinde bulunduğumuz mübarek Ramazan ayında sizlerle aynı sofrayı  paylaştığım için mutluyum.  Sizler en değerlilerinizi bu vatana feda ettiniz.  Sizler bize şehitlerimizin emanetisiniz, ne yapsak hakkınızı ödeyemeyiz. Öksüz ve yetim çocuklarımızın yüzü güldükçe biz mutlu oluyoruz.   Kaymakamlık olarak tüm sorun ve taleplerinizde yanınızdayız” dedi.

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Abone Ol
Bildir

guest

Captcha Plus loading...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Bu habere yorum yapmak için yorum alanına geçinizx