EğitimKeskin

Keskin’de Spor Çalışmaları Devam Ediyor

Kırıkkale Gençlik ve Spor İl Müdürü Hamza Güneş, yaz döneminde Keskin'de yapılacak çalışmalar kapsamında Keskin Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğüne bağlı spor tesislerini, Keskin Gençlik Merkezi Müdürlüğü'nü ve kız ve erkek yurtlarını ziyaret etti.

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Kırıkkale Gençlik ve Spor İl Müdürü Hamza Güneş, yaz döneminde Keskin’de yapılacak çalışmalar kapsamında Keskin Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğüne bağlı spor tesislerini, Keskin Gençlik Merkezi Müdürlüğü’nü ve kız ve erkek yurtlarını ziyaret etti.

İSTİŞARELERDE BULUNDU

Ziyaretlerde Güneş, tesislerin mevcut durumunu değerlendirerek, ihtiyaç duyulan alanlarda iyileştirmelerin yapılacağını vurguladı. Güneş ayrıca, Keskin Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Adnan Vural ve yurtlarda ve spor tesislerinde görev yapan personellerle de bir araya gelerek yaz döneminde yapılacak çalışmalar hakkında istişarelerde bulundu. Güneş, yaz döneminde Keskin’de gençlerin sporla buluşması için çeşitli etkinlikler düzenleneceğini belirtti.

HER TÜRLÜ DESTEĞİ VERMEYE HAZIRIZ

Spor tesislerinin ve yurtların yaz dönemine hazır hale getirilmesi için gerekli çalışmaların yapılacağını ifade etti. Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü olarak Keskin’e her türlü desteğin verileceğini söyledi. Bu ziyaret, Kırıkkale Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün Keskin’deki gençlere verdiği önemi göstermesi açısından önem taşıdı.

Bir 3 kişi ve sakal görseli olabilir
Bir 4 kişi görseli olabilir
Bir 9 kişi görseli olabilir

  • - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x