Manşet

Kırıkkale Barosu’ndan Ahmet Önal’a Ziyaret

Kırıkkale Barosu Başkanı Av. Mutlu Korkmaz Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Kırıkkale Belediye Başkanı Ahmet Önal'ı ziyarette bulundu.

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Kırıkkale Barosu Başkanı Av. Mutlu Korkmaz Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Kırıkkale Belediye Başkanı Ahmet Önal’ı ziyarette bulundu.
Kırıkkale Barosu Başkanı Av. Mutlu Korkmaz ve Yönetim Kurulu Üyeleri Av. Ahmet Sarıgül ile Av. Talat Köksal, Kırıkkale Belediye Başkanı Ahmet Önal’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyaret sırasında Başkan Önal’a teşekkür edilerek misafirperverliği için minnettarlık ifade edildi.

436310635 18042855178806624 5616817882528534852 N

Kırıkkale Barosu’nun önemli isimlerinden oluşan heyet, Başkan Önal’a nezaket ziyaretinde bulunarak işbirliği ve iletişim kanallarını güçlendirmeyi amaçladı. Bu  ziyaret, şehirdeki kurumlar arasındaki dayanışma ve işbirliğinin önemini bir kez daha vurguladı.Kırıkkale Belediye Başkanı Ahmet Önal, Kırıkkale Barosu heyetini ağırlamaktan memnuniyet duyduğunu belirterek, işbirliği ve dayanışma mesajları verdi. Ziyaret, şehrin hukuki ve sosyal dinamiklerinin bir araya gelerek daha güçlü ve sağlam bir temel oluşturmasına katkı sağladı.

 

 

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x