Güncel

Kırıkkale Belediyesi kışa hazır

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Kırıkkale Belediyesi tarafından ağır hava şartlarıyla mücadele edilmesi için oluşturulan ekipler vatandaşların kış aylarını sıkıntısız geçirmeleri için aralıksız hizmet verecek.

 

 

EKİP, EKİPMAN VE ARAÇLAR KAR YAĞIŞINA HAZIR

Kırıkkale Belediyesi vatandaşların kış aylarını sıkıntısız geçirmeleri için kar yağışı, buzlanma ve diğer olumsuzluklara zamanında müdahale etmek için gerekli tedbirleri aldı.  Bin 500 ton tuz, 100 ton solüsyon malzemesi stoklayan Fen İşleri Müdürlüğü ve Destek Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri 3 solüsyon aracı, 3 greyder, 3 kamyon ve 6 kepçe, 2 tuzlama aracı, 8 adet bekoloder, 3 adet yükleyici olmak üzere 100 kişilik ekiple kış ayında hizmet verecek. Belediye, vatandaşlardan gelecek şikayetlere anında müdahale ederek yaşanacak olumsuzlukları önleyecek. Kış boyunca ana arterlerde yola zarar verilememesi için solüsyon, ara sokaklarda ise tuz kullanılacak.

 

GEREKLİ TEDBİRLERİ ALDIK

Gerekli tüm tedbirlerin alındığını ifade eden Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, “Kar yağışı, buzlanma ve diğer olumsuzluklara zamanında müdahale etmek için gerekli tedbirleri aldık. Tuz ve solüsyon malzemesi stokladık.  Solüsyon aracı, greyder, kamyon, kepçelerimiz ve karla mücadele ekibimiz kış aylarında yaşanılacak olumsuz durumlara karşı hazır” diye konuştu.  Belediye Başkanı Mehmet Saygılı vatandaşlardan kış aylarında yaşanacak olumsuzluklara karşı hazırlıklı olmalarını ve bireysel olarak alınacak önemlerin alınması gerektiğini belirtti.

Daha Fazlasını Göster

Benzer Haberler

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Başa dön tuşu
Kapalı