Spor

Komandolar gibi hazırlanıyoruz

Devreyi lider kapatan temsilcimiz Kırıkkale Büyük Anadoluspor, ikinci devreye zor kış şartlarında adeta komando eğitimiyle hazırlanıyor.

Devreyi lider kapatan temsilcimiz Kırıkkale Büyük Anadoluspor, ikinci devreye zor kış şartlarında adeta komando eğitimiyle hazırlanıyor.

İKİNCİ YARI HAZIRLIKLARINA TAM GAZ DEVAM

Ligin ikinci yarısı için kampa giren Kırıkkale Büyük Anadoluspor, Ankara Büyük Anadolu Otel’de başladığı hazırlıklarına tam gaz devam ediyor. 7 günlük Ankara kampı boyunca fizik kondisyon ağırlıklı çalışan ve antrenmanlarını karla kaplı zeminde adeta komando eğitimi tarzında sürdüren temsilcimiz, büyük bir ciddiyetle hazırlanıyor. Ankara’da ki ilk etabın ardından Antalya’ya geçecek olan Kırıkkale Büyük Anadoluspor, burada yapacağı hazırlık maçlarıyla kamp sürecini tamamlayarak 20 Ocak’ta deplasmanda Bağlumspor ile karşılaşacak. Devre arasında kadrosuna takviye yapmayacak olan temsilcimiz, yola mevcut kadroyla devam edecek.

ÇOK İYİ BAŞLAMAK İSTİYORUZ

Kamp sürecinin oldukça verimli olduğunu ve motivasyonun çok yüksek olduğunu belirten Teknik Direktör Harun Aydoslu, “Bu takım bu şehre layık olduğu şampiyonluğu getirecek. Tüm çalışmalarımız şampiyonluk yönünde. Çok güzel bir atmosfer yakaladık. Futbolcular, teknik heyet, yönetim ve taraftarlarımız kenetlendik. Ankara’da devam eden antrenman programının ardından Antalya’ya geçeceğiz. Antalya’da birkaç hazırlık maçı oynamayı düşünüyoruz. İkinci yarıya hem moral motivasyon hem de fiziki anlamda çok iyi başlamak istiyoruz.”dedi.

Etiketler
Daha Fazlasını Göster

Benzer Haberler

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Başa dön tuşu
Kapalı