Manşet

Kırıkkale’de Yılbaşı Tedbirleri Alındı

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Kırıkkale Emniyet Müdürlüğü, yılbaşı için bazı tedbirlerin alındığını bildirdi. İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, vatandaşların yılbaşını huzur ve güven içerisinde geçirebilmelerini sağlamak amacıyla genel güvenlik ve asayişin temini açısından ek tedbirlerin alındığı belirtildi.

GEREKLİ TEDBİRLER ALINDI
Bu kapsamda, kentin ana caddelerinde halkın yoğun olarak bulunabileceği alışveriş yerlerinde hem sivil hem de resmi devriyelerin görev alacağı kaydedilen açıklamada, “Şehirlerarası otobüs terminalinde ve tren garında yoğunluk olabileceği göz önünde bulundurularak yaya devriyeler görev alacak, can ve mal güvenliğinin korunmasına yönelik özel güvenlik görevlileri uyarılarak kontroller artırılacak. Umuma açık yerler ve yılbaşı için eğlence tertip eden yerler yıldırım ekipleri tarafından kontrol altında tutulacak, asayiş ve kaçakçılık birimleri tarafından denetlenecektir.” ifadeleri kullanıldı.

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x