Gündem

Kırıkkaleli şehitlerin isimleri sokaklara verildi

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Kırıkkale Belediye Meclisi ‘2024 Mali Yılı Bütçesi’ için toplandı. Toplantıda ayrıca Kırıkkaleli şehitlerin isimleri yetiştikleri sokaklara verildi.

Otomatik taslak - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri
Otomatik taslak – Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

HABER: TAHİR ERDEM

Kırıkkale Belediye Meclisi, Başkan vekili Çakır Yıldırım Başkanlığında 2024 Mali Yılı Bütçesi gündemiyle toplandı. Hazırlanan bütçedeki maddeler tek tek okundu, gelir-gider tahminleri meclis üyeleri ile paylaşıldı. Oylamaya sunulan 1 milyar 650 milyon liralık 2024 mali yılı bütçesi, oy çokluğuyla kabul edildi. Başkan Vekili Bütçenin hazırlanmasında emekleri geçen komisyon üyelerine ve meclis üyelerine teşekkür ederek, önümüzde ki yılda da Kırıkkale Belediyesinin yatırımlarına devam edeceğini, halkın ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalara devam edeceklerini belirtti.

Bütçenin oylanmasının ardından gündeme ek madde olarak sunulan şehit isimlerinin sokaklara verilmesi Meclis üyelerinin onayına sunuldu. Kıbrıs Barış Harekatında şehit olan Jandarma Er Satılmış Teke’nin isminin Yeni Mahalle 284. Sokağa, Yüksekova Şehidimiz Jandarma Uzman Çavuş Ayberk Soyutemiz’in isminin ise Çalılıöz Mahallesi 498. Sokağa verilmesi oy birliği ile kabul edildi.

KIRIKKALELİ ŞEHİTLERİN İSİMLERİ SOKAKLARA VERİLDİ - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri
KIRIKKALELİ ŞEHİTLERİN İSİMLERİ SOKAKLARA VERİLDİ – Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  • - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

Haber71.Net Editör

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
Başa dön tuşu