Spor

Kırıkkale’ye Bocce şampiyonluğu

Türkiye Büyükler Raffa Şampiyonası Mersin'de sona erdi. Kırıkkale’yi temsilen yarışmalara katılan sporcular yarışmada şampiyon oldu.

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Türkiye Büyükler Raffa Şampiyonası Mersin’de sona erdi. Kırıkkale’yi temsilen yarışmalara katılan sporcular yarışmada şampiyon oldu.

SPORCULAR ÖDÜLLENDİRİLDİ

Mersin’de düzenlenen Türkiye Büyükler Raffa Şampiyonası sona erdi. Türkiye Bocce Bowling ve Dart Federasyonu (TBBDF) tarafından Toroslar Bocce Tesisi’nde düzenlenen şampiyonaya Kırıkkale dahil 20 ilden 153 sporcu katıldı. Erkekler ile kadınlarda geleneksel, takımlar ve altın nokta kategorilerinde gerçekleştirilen organizasyonda, dereceye giren sporculara törenle ödülleri verildi. Törene, Türkiye Bocce Bowling ve Dart Federasyonu Asbaşkanı Faik Kapsız da katıldı.

HER ZAMAN YANLARINDAYIZ

Kırıkkale’yi temsilen yarışmalara katılan Erdal Kantemir ve Görkem Suluhan erkek takımlar şampiyonu oldu. Sevilay Gezli ise üçüncü oldu. Gençlik ve Spor İl Müdürü Hamza Güneş, her alanda başarı elde etmek için gereken mücadeleyi sergilediklerini dile getirdi. Gençleri spora sevdirmek amacıyla mücadele verdiklerini dile getiren Güneş, “Kırıkkale’nin spor alanında başarısını daha üst seviyelere çıkartmanın çaba ve gayreti içerisinde olacağız” dedi.

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x