Yahşihan

Kuşlar için rengârenk yuva yaptılar

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Yapmış olduğu güzel projelerle adından sıkça söz ettiren Yahşihan Belediyesi farklı bir etkinliğe daha imza attı. Yahşihan’da yüzlerce çocuk aileleri ile birlikte kuş kafes boyama etkinliğinde kuş yuvalarını renklendirdi.

HABER: TAHİR ERDEM

Çocukların teknolojiden uzak kalmalarını sağlamak amacıyla düzenlenen kuş kafesi boyama etkinliğinde 300 adet kuş kafesi dağıtıldı. Kuş kafeslerini rengârenk boyayan çocuklar, unutulmaz bir gün yaşadı. Renkli görüntülerin yaşandığı etkinlikte boya işlemini tamamlayan çocuklar, maskot eşliğinde oyunlar oynadı. Çocuklarla birlikte kafesleri boyayan Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz daha sonra çocuklara pamuk şeker ikramında bulundu.

BU TÜR ETKİNLİKLERE ÖNEM VERİYORUZ

Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz yapmış olduğu açıklamasında, “Kendileri küçük, yürekleri kocaman çocuklarımız ve aileleri ile birlikte kuşlarımız için kafes boyama etkinliğinde bir araya geldik. Katılım sağlayan herkese kucak dolusu sevgiler gönderiyorum. Hayvanseverliğiyle tanınan bir ilçeyiz. O yüzden bu tür etkinliklere her zaman önem veriyoruz. Bir dahaki etkinliğimizde görüşmek üzere.” İfadelerini kullandı.

Haber71.Net Editör

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
Başa dön tuşu