Gündem

KYK’da personel kuraları çekildi

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Kredi ve Yurtlar Kurumunda daimi işçi alım ilanına başvuran adaylar için Türkiye genelinde eş zamanlı olarak kura çekimi gerçekleştirildi. Bu kapsamda Kırıkkale KYK’da 8 kişilik alım için başvuran 191 aday kuraya katıldı.

ASİL VE YEDEKLER BELİRLENDİ

Kırıkkale KYK’ya bağlı yurtlarda çalıştırılmak üzere açılan 2 engelli bayan, 2 engelli erkek, 2 eski hükümlü bayan, 2 eski hükümlü erkek personel kadrolarına toplamda 191 kişi İşkur aracılığı ile başvurdu. Hatice Hanım Yurdu Konferans Salonunda gerçekleştirilen kura çekimi KYK İl Müdürü İ. Haluk Karahan’ın açılış konuşmasıyla başladı ve noter huzurunda kura çekim işlemi ile sona erdi. 2 engelli erkek, 2 eski hükümlü erkek ve 2 engelli bayan kadrolarının her biri için 3 asil 3 yedek olmak üzere için toplamda 18 asil 18 yedek aday belirlenirken 2 eski hükümlü bayan kadrosuna 1 kişi başvurduğu için bu aday doğrudan mülakata kalmaya hak kazandı. Adaylar için ilerleyen tarihlerde mülakat yapılacağı, mülakat tarihleri Kurumun internet sitesinden duyurulacağı bildirildi. Kura çekimi sonrası İl Müdürü İ. Haluk Karahan mülakata hak kazanan adayları tebrik ederek mülakat sürecinde başarılar diledi.

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Abone Ol
Bildir

guest

Captcha Plus loading...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Bu habere yorum yapmak için yorum alanına geçinizx