Ahmet Önal | Kırıkkale Belediye Başkanı - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri
Manşet

Levent Öztürk MKE işçisinin takdirini topluyor

Tohumları Kırıkkale'de atılan ve Türkiye'nin en büyük Sendikalarından olan genel başkanlığı hemşehrimiz Uysal Altundağ’ın yaptığı Türk Metal Sendikası işçi haklarını savunma konusunda Türkiye’nin en başarılı sendikası olarak dikkat çekiyor.

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Tohumları Kırıkkale’de atılan ve Türkiye’nin en büyük Sendikalarından olan genel başkanlığı hemşehrimiz Uysal Altundağ’ın yaptığı Türk Metal Sendikası işçi haklarını savunma konusunda Türkiye’nin en başarılı sendikası olarak dikkat çekiyor.

Kırıkkale Şube Başkanı Levent Öztürk’ün de başarılı çalışmalar yaptığı Kırıkkale’de Sendika Üyeleri birlik beraberlik içerisinde çalışmalarını yürütüyorlar.

Kırıkkale Şube Başkanı Levent Öztürk, sık sık fabrika ziyaretleri ile günün büyük çoğunluğunu fabrikada işçilerle bir araya gelerek geçiriyor. İşçilerin hemen hemen tüm dertleriyle ilgilenen Öztürk, sendikanın tüm imkanlarını işçiler için seferber ediyor.

Öztürk, fabrikalarda işçilerin yanında olmaya devam ederken aynı zamanda da işçiler için firmalarla yaptığı anlaşmalar ile emekçilerin birçok firmadan indirimli alışveriş yapmalarını sağlıyor.

Türk Metal Sendikası Kırıkkale Şube Başkanı Levent Öztürk ve ekibinin bu çalışmaları hem işçilerden hem de kamuoyundan büyük takdir topluyor.

Haber71 Editör

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
1 1 vote
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x