GündemKırıkkaleManşet

Maddeye değil sevgiye bağlı bir toplum

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

 

Uluslararası Acil Sağlık Olimpiyatları’nda Yılın İl Sağlık Müdürü olarak seçilen İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Uzun’a Kırıkkale Sağlık – Sen Şube Başkanı Recep Akdoğan tarafından plaket verildi.

 

YILIN MÜDÜRÜ ÖDÜLLENDİRİLDİ

Uyuşturucu ile mücadele konusunda göstermiş olduğu toplumsal duyarlılık ve başarıdan dolayı TAPDER (Tüm Acil Tıp Teknisyeni ve Paramedik Derneği) tarafından Antalya ilinde düzenlenen  Uluslararası Acil Sağlık Olimpiyatları’nda Yılın İl Sağlık Müdürü olarak seçilen İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Uzun’a Kırıkkale Sağlık – Sen Şube Başkanı Recep Akdoğan tarafından çalışmalarından dolayı ve başarılarının devamı temennisiyle plaket takdim edildi.

 

DESTEK VERİLMESİ GEREKEN BİR MÜCADELE

Dr. Mustafa Uzun yapmış olduğu konuşmada; madde bağımlılığıyla mücadele sadece bir kurum veya kuruluşun mücadelesi olmamakla beraber bunun yanında Sivil Toplum Kuruluşları, Medya Kuruluşları, İş Adamları kısacası Toplumun tüm kesimlerinin destek vermesi gereken bir mücadele olduğunu belirtti. Uzun, STK olarak başta Sağlık-Sen Şube Başkanı Recep Akdoğan olmak üzere  Sağlık Sen ailesine uyuşturucuyla mücadeleye verdikleri destekten dolayı teşekkür ederek,  ‘Maddeye Değil Sevgiye Bağlı Bir Toplum Dileğiyle’ tüm toplumu bu mücadeleye davet etti.

  • - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x