Siyaset

Milletvekili Öztürk vatandaşlarla buluştu

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Kırıkkale Milletvekili Halil Öztürk, vatandaşlarla bir araya geldi. Partisinin il başkanlığında düzenlenen programda vatandaşlarla buluşan Milletvekili Öztürk, vatandaşların taleplerini alarak, sorunlarını dinledi.

VATANDAŞLARIN SORUNLARINI DİNLEYECEĞİZ

MHP İl Başkanı Erdal Baloğlu, Ülkü Ocakları Başkanı Tolgahan Toraman, teşkilat mensupları ve vatandaşların katıldığı vatandaş buluşmaları toplantısında talepleri alan MHP Kırıkkale Milletvekili Halil Öztürk, burada yaptığı konuşmada, vermiş oldukları sözlerin arkasında ve takipçisi olacaklarını söyledi. Seçim çalışmalarında vatandaşlara zaman zaman bir araya gelme sözü verdiklerini anımsatan Öztürk, “Bugün de vatandaşlarımızın sorunlarını dinlemek için buradayız. İnşallah bundan sonra da bu toplantılarımız yapılacak” diye konuştu.

SORUNLARA ÇARE OLMAYA ÇALIŞACAĞIZ

Amacımız, TBMM’ye sizlerin değil, vekilin size geldiği bir ortamı birlikte yaratmak ve yaşatmak. Bu amaçla buraya geldik. MHP’ye oy veren veya vermeyen herkesin sorunlarına çare olmaya çalışacağız. Biz, bölgesel anlayış içerisinde siyaset yapmıyoruz. Biz, bütün Kırıkkale’nin milletvekiliyiz” dedi. İl Başkanı Erdal Baloğlu ise, bu buluşmaları artık alışkanlık haline getireceklerini belirterek, sık sık vatandaşlarla bir araya geleceklerini kaydetti.

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Abone Ol
Bildir

guest

Captcha Plus loading...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Bu habere yorum yapmak için yorum alanına geçinizx