Manşet

Ocak Başkanı Ali Gençtürk Açıklamalarda Bulundu

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Kırıkkale Ülkü Ocakları Başkanı Ali Gençtürk, “Ortaöğretim gençlerinin geleceğe daha emin adımlarla ilerleyebilmesi için onları yönlendirmek ve yardımcı olmak bizlerin asli vazifesidir” dedi.
Türkiye Cumhuriyetinin geleceğinde söz sahibi olabilecek, her alanda donanımlı geçlere ihtiyaç duyulduğuna vurgulayan Ocak Başkanı Gençtürk, “Bu anlamda Ülkü ocakları olarak bizlere büyük görevler düşmektedir. Ocaklarımızda yetişen gençlerin bulundukları her alanda başarılı olmaları adına üstümüze düşen tüm sorumlulukları yerine getirmekteyiz. Geleceğe ümitle bakmak bizleri sevindirmektedir.” şeklinde konuştu.

Milletlerin geleceği şüphesiz gençleridir diyen Gençtürk, “Türk Milletinin geleceği de inanmış Ülkücü Gençliktir. Bize tarih çok ağır bir misyon yükledi. Bizim millete verilmiş bir sözümüz var. Bizim şehitlerimize borcumuz var. Bizi hem Türk Dünyasında Hem de İslam Dünyasında ümitle bekleyenler var. Bu ağır sorumluluk Genel Başkandan İl başkanına ve hatta lisedeki okul başkanına kadar hepimizindir ve boynunun borcudur” ifadelerini kullandı..

Kırıkkale Ülkü Ocakları Başkanı Ali Gençtürk, Ülkü Ocaklarının Kırıkkale’de köklü bir teşkilat olduğunu ve Genel Merkezimiz tarafından verilen talimatları eksiksiz yerine getirmeye çalıştıklarını söyledi.
Kırıkkale Ülkü Ocakları olarak, gelişen iletişim teknolojisi ve sosyal medyanın kazandığı büyük ivme tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de büyük bir alan oluşturduğuna değinen Başkan Gençtürk, “Ülkücü Gençler olarak sosyal medyada fikir ve görüşlerimizi yansıtarak Türk Milleti üzerinde oluşturulmak istenen algı operasyonlarını bozuyor, bilgi kirliğini ortadan kaldırıyoruz. Teknolojiyi ve gündemi yakından takip ediyoruz” diye konuştu.

  • - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x