Manşet

Önal Açıklama Yaptı Şehre Su Verildi

Kırıkkale'de 2 gündür bazı bölgelerde yaşanan su kesintisi ile ilgili Belediye Başkanı Ahmet Önal açıklama yaptı. Önal sabaha karşı şebekeye su verildigini kaydetti.

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Kırıkkale’de 2 gündür bazı bölgelerde yaşanan su kesintisi ile ilgili Belediye Başkanı Ahmet Önal açıklama yaptı. Önal sabaha karşı şebekeye su verildigini kaydetti.

ÖZÜR DİLİYORUZ
Arıtma tesisinde çalışmaları yerinde inceleyen Önal sabaha karşı yaptığı açıklamada kesinti ile ilgili bilgi verdi. Önal “Su motorunda meydana gelen arızadan dolayı 2 gündür şehrimizde bazı bölgeler su alamamakta idi. Arızayı gidermek icin arkadaşlarımız hemen müdahale ettiler ancak meydana gelen arızayı tamir etmek çok mümkün olmadı. Bunun üzerine yaptığımız araştırmada İstanbul’da benzer özelliklerde bir su motoru oldugunu tespit ettik. İstanbul Büyük Şehir Belediyesi İSKİ Genel Müdürlüğü ile diyaloğa geçtik. Motoru sabaha karşı Kırıkkale’ye getirdik ve yapılan çalışma neticesinde sabah 4.30 itibariyle şebekeye su verilmeye başlandı. Bu kesintiden dolayı özür diliyoum. Bu sıkıntıların bir daha yasanmamasi için gerekli tedbirleri alıyoruz.” dedi.

  • - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x