Siyaset

Önal’a Hasandede Köyünde Çoşkulu Karşılama

Kırıkkale Belediye Başkanı Ahmet Önal, bir taraftan kentteki çalışmaları yakından takip ediyor diğer yandan köy ve halk ziyaretlerine devam ediyor.

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Kırıkkale Belediye Başkanı Ahmet Önal, bir taraftan kentteki çalışmaları yakından takip ediyor diğer yandan köy ve halk ziyaretlerine devam ediyor.

Kırıkkale Belediye Başkanı Ahmet Önal, şehrin ana sorunlarının yanı sıra ilçe, köy ve esnaf ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor. Hafta içinde kentin ana sorunlarının çözümlenmesine müdahale eden Başkan Önal, hafta sonraları ise ilçe ve köy programlarını aksatmıyor.

Bu kapsamda hafta sonunda Hasandede Köyü ile Keskin’in Armutlu köylerini ziyaret eden Önal, vatandaşlarla kucaklaştı, sohbet ederek sorun ve talepleri aldı. Hasandede köyünde geniş katılımlı vatandaşlar tarafından karşılanan Önal, köy halkı ile tek tek tokalaştı, büyüklerle sohbet ederek küçüklerle bol bol fotoğraf çekimlerine katıldı. Başkan Önal, Keskin’in Armutlu köyünde ise Ömer Tekin ve Gürbüz Tekin’in mevlit yemeklerine iştirak etti.
Bir 10 kişi görseli olabilir
Bir 1 kişi, kalabalık ve yazı görseli olabilir
Bir 12 kişi görseli olabilir


KESKİN ARMUTLU KÖYÜ ZİYARETİ

Bir 10 kişi ve yazı görseli olabilir
Bir 7 kişi ve yazı görseli olabilir

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x