Siyaset

Organik Pazar İlgi Bekliyor

Milliyetçi Hareket Partisi Kırıkkale Aile ve Kadın Komisyonu Başkanı Melike Boran İsmailoğulları, Keskin Köprüköy'deki organik pazarı ziyaret etti. Pazarcı kadınlarla sohbet eden İsmailoğulları, kadınların dertlerini sıkıntılarını dinledi.

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Milliyetçi Hareket Partisi Kırıkkale Aile ve Kadın Komisyonu Başkanı Melike Boran İsmailoğulları, Keskin Köprüköy’deki organik pazarı ziyaret etti. Pazarcı kadınlarla sohbet eden İsmailoğulları, kadınların dertlerini sıkıntılarını dinledi.

KIRIKKALE HALKINI DAVET ETTİLER

Milliyetçi Hareket Partisi Kırıkkale Aile ve Kadın Komisyonu Başkanı Melike Boran İsmailoğulları yaptığı açıklamasında “Köprüköy deki  organik pazarı ziyaret edip  Pazarcı Hanımlarımızla beraber sohbet ederek, pazarla ilgili bilgi aldık. Hem köylülerimizin kalkınması hem de doğal ürünlere ulaşımı kolaylaştıran bu pazarın daha da geliştirilmesi ve eksikliklerin giderilmesi için hanımlar  yardım beklediklerini söyledi. Hanımlar köprüköy pazarına tüm Kırıkkale halkını davet etti.”dedi.

  • Otomatik taslak - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x