Ahmet Önal | Kırıkkale Belediye Başkanı - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri
KeskinManşet

Özcan,Keskinli Vatandaşları Unutmayacağım

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Manisa’nın Saruhan Kaymakamlığına atanan Keskin Kaymakamı İlker Özerk Özcan için ilçede veda yemeği düzenlendi. Keskin’in üç yıl önceye nazaran şimdi ekonomik ve sosyal yapı olarak durumunun daha iyi olduğunu vurgulayan Özcan, “Keskin’den çok memnundum. Devlet memuruyuz. Ayrılık mecburi. Keskinli vatandaşları unutmayacağım”dedi.

3 YIL GÖREV YAPTI
İçişleri Bakanlığının, Mülki İdare Amirleri Atama ve Yer Değiştirmesi Kararnamesi ile Saruhan Kaymakamlığına atanan Özcan’a, Keskin Belediyesi tarafından veda yemeği verildi. Halk Kütüphanesi toplantı salonunda düzenlenen veda yemeği programında konuşan Kaymakam Özcan, 3 yılı aşkın bir süredir ilçede görev yaptığını ve çok alıştığını söyledi.

ALLAH YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN
Keskin’in üç yıl önceye nazaran şimdi ekonomik ve sosyal yapı olarak durumunun daha iyi olduğunu vurgulayan Özcan, “Keskin’den çok memnundum. Devlet memuruyuz. Ayrılık mecburi. Keskinli vatandaşları unutmayacağım. Bu vatanın her yerinde göreve hazırız. Ben çalıştığım süre boyunca kimseyi kırmamaya özen gösterdim. Çok güzel çalışmalara imza attık. Allah yar ve yardımcınız olsun.” dedi. Programa, AK Parti Kırıkkale Milletvekili Abdullah Öztürk, Keskin Belediye Başkanı Dede Yıldırım ile ilçede görevli idari ve mülki amirler katıldı.

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x